Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

41 meczy, 17 bramek, 11 asyst w pierwszym sezonie ;)

Btw ktoś mi wyjaśni fenomen Drake'a? Przesłuchałem dwie płyty, nudne w chuj i takie popowe dosyć.

Thank me Later i Take Care były dość spoko, ale wtedy to była moda na takie rzeczy (albo on i J. Cole wówczas stworzyli taką modę w mainstreamie :-k)

 

Btw. Nie pamiętałem, że Descent jest aż tak diabelnie trudną grą. Niby teraz wygodniej mi się gra, bo używam pada (jak ja mogłem w to grać kiedyś na klawiaturze?), ale co level gra wygląda tak, że szybko tracę energię, a resztę planszy przemierzam w stanie "na jeden strzał". Emocji jest dużo.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę, żona tego radnego PiS z Bydgoszczy, który się nad nią znęcał, opublikowała nagranie jednej ze swoich kłótni z mężem.

Lepiej dla tego gościa, żeby zniknął z kraju, bo dla takich drani jak on wymyślono lincz. Mam nadzieję, że pierwszy uczciwy człowiek, który go spotka, strzeli go w ryj.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę, żona tego radnego PiS z Bydgoszczy, który się nad nią znęcał, opublikowała nagranie jednej ze swoich kłótni z mężem.

Lepiej dla tego gościa, żeby zniknął z kraju, bo dla takich drani jak on wymyślono lincz. Mam nadzieję, że pierwszy uczciwy człowiek, który go spotka, strzeli go w ryj.

Dej linka albo coś.
Odnośnik do komentarza

 

Ja pierdolę, żona tego radnego PiS z Bydgoszczy, który się nad nią znęcał, opublikowała nagranie jednej ze swoich kłótni z mężem.

Lepiej dla tego gościa, żeby zniknął z kraju, bo dla takich drani jak on wymyślono lincz. Mam nadzieję, że pierwszy uczciwy człowiek, który go spotka, strzeli go w ryj.

Dej linka albo coś.

 

https://www.youtube.com/watch?v=mVegeZVPf-4

http://www.expressbydgoski.pl/magazyn/a/grozil-ze-zabije-mnie-i-dzieci-zona-rafala-p-ujawnia-wstrzasajace-nagrania,11988187/

 

Nie mogłem tego słuchać dłużej niż parę minut, bo się zbyt zdenerwowałem.

Odnośnik do komentarza

Ja nie mówię, ze PiS programowo każe bić swoje żony, ale uznaje fakt przemocy domowej za marginalny i nie wart uwagi, a wszelkie próby pomocy osobom pozostającym w toksycznym małżeństwie za próbę ingerencji w "tradycyjny model polskiej rodziny". Już pal sześć konwencje, bo tam krwiożerczy gender sie czai co drugi akapit, ale np. fakt, ze od tego roku wstrzymano finansowanie Niebieskiej Linii wpisuje sie w tok myślenia obecnej władzy.

Odnośnik do komentarza

True that. Faktem jest, że cholernie trudno powiedzieć, że wszyscy tam tacy są, skoro mają takiego jednego zwyrodnialca w partii, ale me_who ma rację, że takie akcje jak z Niebieską linią czy konwencją antyprzemocową mimo wszystko budzą wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Oglądając filmy z egzekucji ISIS też mówisz, że słabe efekty, za mało krwi i ogólnie brak grymasu autentycznego bólu i przerażenia na twarzach ściętych? Dałbym 2/10 na filmwebie...

no wlasnie egzekucje robiły przerażające wrażenie ;<

 

a ta scena brzmi mi bardzo nienaturalnie, głównie ze strony gościa, bo nie wyobrażam sobie, że można takie wiązki i wyzwiska sypać tak beznamiętnie i bez pasji - nie wiem, czy to objaw jego choroby psychicznej, że tak bezemocjonalnie wypowiada kwestie, czy po prostu nie wierzy sam w to co mówi i jest to jakieś udawanie postawy - co mogę odbierać jako brak autentyczności (tu juz specjalisty od tego trzeba). I właściwie poza mocnymi słowami nie czuje tutaj żadnych emocji. A jej zachowanie trochę spotęgowane, bo skoro wie, ze nagrywa, to zachowuje się nieco inaczej, i sama też mówi "uderzyles mnie", bo przeciez na audio nie widac, dlatego mnie te wycie smieszy, bo wydaje mi sie, ze to tylko po to by ludzie uslyszeli placz, szloch. Oczywiście nie twierdzę, że sytuacja jest zmyślona, czy nieprawdziwa, tak ją odbieram JA. Tak interpretuje to, co slysze, co nie znaczy, że nie wspolczuje kobiecie i popieram tego gnoja. Jakiekolwiek inne kłótnie słyszałem/byłem świadkiem podobnych scen, to jakoś brzmiały dla mnie bardziej autentycznie, emocjonalnie niż to co było na YT, tyle.

Odnośnik do komentarza

 

Oglądając filmy z egzekucji ISIS też mówisz, że słabe efekty, za mało krwi i ogólnie brak grymasu autentycznego bólu i przerażenia na twarzach ściętych? Dałbym 2/10 na filmwebie...

no wlasnie egzekucje robiły przerażające wrażenie ;<

 

a ta scena brzmi mi bardzo nienaturalnie, głównie ze strony gościa, bo nie wyobrażam sobie, że można takie wiązki i wyzwiska sypać tak beznamiętnie i bez pasji - nie wiem, czy to objaw jego choroby psychicznej, że tak bezemocjonalnie wypowiada kwestie, czy po prostu nie wierzy sam w to co mówi i jest to jakieś udawanie postawy - co mogę odbierać jako brak autentyczności (tu juz specjalisty od tego trzeba). I właściwie poza mocnymi słowami nie czuje tutaj żadnych emocji. A jej zachowanie trochę spotęgowane, bo skoro wie, ze nagrywa, to zachowuje się nieco inaczej, i sama też mówi "uderzyles mnie", bo przeciez na audio nie widac, dlatego mnie te wycie smieszy, bo wydaje mi sie, ze to tylko po to by ludzie uslyszeli placz, szloch. Oczywiście nie twierdzę, że sytuacja jest zmyślona, czy nieprawdziwa, tak ją odbieram JA. Tak interpretuje to, co slysze, co nie znaczy, że nie wspolczuje kobiecie i popieram tego gnoja. Jakiekolwiek inne kłótnie słyszałem/byłem świadkiem podobnych scen, to jakoś brzmiały dla mnie bardziej autentycznie, emocjonalnie niż to co było na YT, tyle.

 

Ja dlatego włączyłem, że miałem wcześniej podejrzenia co do autentyczności sytuacji. Często kobiety są zdolne do różnych manipulacji zwłaszcza gdy w grę wchodzi temat podziału majątku. Niemniej jednak tutaj już po pierwszych 5 minutach (z czego 2 pierwsze to była całkowita cisza) nie mam wątpliwości, że to nie jest żadna z tego rodzaju gierek, a autentyczna panika.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie tam nie ma aż tyle paniki, może więcej wyrachowania? W slusznym celu, ale wg mnie to slychac - w sensie, że raz gada normalnie, raz szlocha/wyje głośniej, jak moja siostra w dziecinstwie, kiedy chciala cos u rodzicow ugrac, no i każdy kontakt fizyczny kwituje "uderzyłeś mnie" - w jakim celu i po co? oczywiście żeby udokumentować suchaczom. Tą prawdziwa przemoc słychac tak czy siak, bez jej dodawania od siebie komentarzy. Mozna to nie gierka, ale cos w tym stylu - w końcu może to być ostatnia szansa zeby sie z tej trudnej sytuacji wyplatac, wiec trzeba w materiale zawrzec jak najwiecej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...