Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam, że w tej analizie zawsze coś pokazują, jak zacznę coś kombinować z taktyką, to pewnie wcale to nie zniknie, tylko np. inny zawodnik zacznie gubić. O to mi chodzi, gram w FM 17 od 2 dni, więc nie wiem czy to jest normalne, że coś tam zawsze jest, czy nie :>

 

Nie kumam Twojej logiki, niby dlaczego inny ma gubić?

 

Skoro DM gubi to jest masa pytań:

 

- dobrze podaje, decyduje, gra pod presją, bla bla bla

- jakie ma zadania

- kto wokół niego itepe

Odnośnik do komentarza

 

Zakładam, że w tej analizie zawsze coś pokazują, jak zacznę coś kombinować z taktyką, to pewnie wcale to nie zniknie, tylko np. inny zawodnik zacznie gubić. O to mi chodzi, gram w FM 17 od 2 dni, więc nie wiem czy to jest normalne, że coś tam zawsze jest, czy nie :>

 

Nie kumam Twojej logiki, niby dlaczego inny ma gubić?

 

Skoro DM gubi to jest masa pytań:

 

- dobrze podaje, decyduje, gra pod presją, bla bla bla

- jakie ma zadania

- kto wokół niego itepe

 

Dobra, zadam inaczej pytanie - w FM 17 po każdym meczu jest ta analiza pomeczowa. To jest nowość (w każdym razie dla mnie). Tam jest sekcja z kluczowymi podaniami i ze stratami. Czy zawsze tam się wyświetlają jakieś straty, czy jak taktyka jest idealna, to ta sekcja zostaje pusta?

Odnośnik do komentarza

Ja pisałem poważnie Reaper jak coś. Z tego co pamiętam grasz jakoś 1dm 1mc 1 amc. Przesuń DMa na MC i będzie supcio ZOBACZYSZ!!

Tak właśnie zrobiłem, póki co pyknąłem jakichś cieniasów 4-1, ale do tej pory większych problemów z wygrywaniem nie miałem ;)

 

Teraz w analizie jeden z moich środkowych obrońców ma zapisane 3 straty ;) Ustawię mu wypierdalanie piłki na ślepo, zobaczymy. Ale pewnie zawsze coś się będzie tam wyświetlać :>

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...