Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W takie dni jak dziś przydałaby się konsolka przenośna albo chociaż tablet, ale może to i lepiej, bo chociaż poczytam więcej o ile mi się niedobrze nie zacznie robić w pociągu :D. W samochodzie czasem nawet na tel. nie mogę siedzieć, bo mnie się kręci we łbie. A dzisiaj jeszcze bez żarcia od wczoraj od 18 i tak do 17.

Odnośnik do komentarza

 

Ej Reap, średnio co ile dni idziesz w miasto na alko? :P

Różnie, wszystko zależy od okazji ;) Akurat ostatnio kilka okazji się złożyło - integracja w firmie, kumpel z zagranicy, teraz pępkowe - ale ogólnie to już rzadko mi się zdarzy umówić z kimś na miasto tak po prostu. Jeszcze kilka lat temu to była norma, a już weekendu sobie bez tego nie wyobrażałem. Teraz zdecydowanie wolę wieczorami zostać w domu ;)

 

ale grzeczniutko tylko kilka kieliszków i dalej piwka

Niby taki profesjonalista, a nie wie, że pije się procentami w górę ;)

Jak ktoś umie pić, to nie musi się przejmować takimi głupotami ;)

 

A w ogóle wczoraj w knajpie, w której byliśmy, doszło do SKANDALU. Głodny byłem po piłce, więc stwierdziłem, że trzeba coś zjeść. Okazuje się, że knajpa jakaś hipsterska i w chuj drogo, ceny przystawek zaczynały się na 30 zł :| No ale chuj, jest tatar, strasznie drogi, ale tłumaczę to sobie tym, że pewnie będzie go w chuj dużo. Dostałem ćwierć miseczki POKROJONEGO (nie zmielonego ani posiekanego) mięsa wołowego z jakimiś dziwnymi dodatkami już wymieszanymi i jeszcze jakiś sos na dole pływał :/ Nie lubię się kłócić więc grzecznie zjadłem, ale odniosłem miskę i mówię moje wątpliwości i że nawet chleba do tatara nie dali, a babka się pyta czy prosiłem o chleb. Ja mówię, że powinien być w zestawie do tatara, a w odpowiedzi dowiedziałem się, że trzeba dokupić :roll: Aż im chyba wystawię jakąś chujową ocenę na FB czy gdzieś :-k

Zmielonego tatara to możesz dostać najwyżej w barze typu wódka i zakąska. Jak dostaniesz takiego w dobrej knajpie to znaczy że nie jesteś w dobrej knajpie :p
Odnośnik do komentarza

 

Zmielonego tatara to możesz dostać najwyżej w barze typu wódka i zakąska. Jak dostaniesz takiego w dobrej knajpie to znaczy że nie jesteś w dobrej knajpie :P

Chodzi ci o to, że powinien być siekany? Jeżeli tak, to sądząc z posta Reapera siekany nie był.
Ale pisał też o mieleniu, które byłoby jeszcze większym błędem. Stąd komentarz :)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...