Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nieprawda do końca, schizzm. Teraz w ogóle większość tych "lepszych" linii się koszmarnie psuje. British Airways wycofał posiłki na prawie wszystkich trasach, nawet na międzykontynentalnych się zastanawiają, czy nie wycofać. United Airlines wprowadziło bilety, na których nie możesz mieć nawet bagażu podręcznego (sic!) za tą samą cenę, co do tej pory były bilety z bagażem podręcznym. Większość programów lojalnościowych też się strasznie popsuła, tu już wyjątków nie ma. W zasadzie tylko azjatyckie linie trzymają poziom (Qatar/Emirates/Singapur i japońskie)

Odnośnik do komentarza

 

 

Czytam sobie Spider-Mana w oryginale od 63 roku.

Serio? Ja nie dałem rady. Przeczytałem z pięć albumów i odpłynąłem, infantylne historyjki bez głębi zmieszczone w zeszyciku, który się czyta w pięć minut. Jak tak przejrzałem całe uniwersum, to właściwie wszystko przed ~1998 (czyli najwcześniejszymi albumami wskazywanymi w Heraldzie jako prolog do ery eventów) mogłoby dla mnie nie istnieć poza jednym czy drugim eventem.

I właśnie z pająkiem mam ten problem, że albo zaczynam czytać od początku, ale się męczę, albo gdzieś po ~500 albumach, ale mało co rozumiem. :(

Odnośnik do komentarza

Ja przerobiłem początki każdego większego bohatera, Cap, Iron Man, Batman, to wszystko kapkę bawi (język jaki wtedy był stosowany, kreska!), ale lubię w pełni znać origin. A do pająka mam sentyment bo obok Batmana to właśnie Spider-Mana wykupywałem za kieszonkowe i miałem większość komiksów wydaną przez TM-Semic i chyba Egmont?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...