Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

kurde korci mnie zakup Galaxy S8+ :-k ale kuźwa 3999zł... (ewentualnie w rtv euro agd 20 rat 0% i pierwszą płacą oni)

z czego 9% ubezpieczenie dla sklepu :)

He? Właśnie kupiłem lodówkę u nich i jest faktyczne 0% bez ubezpieczenia :-k

No to ja nie ogarniam. Kupowałem lodówkę rok temu i niby było 0%, a doliczyli mi jakieś opłaty. Tydzień temu chciałem wziąć TV i babka powiedziała, że raty w banku są faktycznie 0%, ale sklep dolicza 9% ubezpieczenia.
Pewnie ma prowizję od sprzedaży ubezpieczeń i nie na rękę jest jej powiedzieć że można bez.
Odnośnik do komentarza

A ludzie to w takim miescie beda w ogole zyli czy tez maja chodzic po drogach dla koni? Dejcie spokoj, to jakas fantastyka.

 

Ludzie będą siedzieć w piwnicach i piwniczyć 24/7, bo roboty będą robiły wszystko za nich. Nie ma co się bać i próbować walczyć z postępem na siłę tylko czekać i podziwiać ;).

 

Odnośnik do komentarza

Czyli raz zrobili mnie w chuja, a drugi raz próbowali?

Następnym razem zadzwoń (przy pracowniku sklepu) do banku który udziela kredytu albo do rzecznika z zapytaniem o kwestię ubezpieczenia. U mnie to działa na najbardziej upartych.

 

Oczywiście zawsze wciskają to ubezpieczenie, czasami wystarczy powiedzieć że się nie chce ale czasami trzeba przycisnąć w w/w sposób.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...