Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ambitne, nie ambitne, za ochronę danych osobowych byłem odpowiedzialny, przeszedłem szkolenie ABW w Wawie nawet ;) + jak była awaria to też odpowiadałem za naprawę i stabilne działanie sieci i sprzętu. A pensja? Jak myślisz. PUP, wtedy to było 1700 zł, czyli 1200 czy 300 na rękę.

 

Ja mam trochę inną sytuację, bo mnie chorego mało kto w ogóle chce zatrudnić, więc mam mniejsze pole manewru, ale mam też te kilka stówek renty, więc mogę mieć o tyle niższą pensję.

 

U la laaaaa. Popatrz. Dla naszego klienta zarządzamy ochroną danych dla kilkudziesięciu milionów użytkowników w UE i ja takiego poważnego szkolenia nie miałem :-k

 

e: Aż z ciekawości zerknąłem w logi zapisów i jest tych osób parę więcej niż myślałem ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

a w międzyczasie Halinie myszkę musisz przedmuchać

 

Misiek, no wiesz co, tu dzieci zaglądają ;)

 

Tu juz chyba nie ma nawet licealistow, a co dopiero dzieci.

 

 

Za to są tacy co się zachowują jak dzieci ;)

 

Ten wink to do mnie czy do tych ktorzy szkaluja Podlasie?

Odnośnik do komentarza

 

Ambitne, nie ambitne, za ochronę danych osobowych byłem odpowiedzialny, przeszedłem szkolenie ABW w Wawie nawet ;) + jak była awaria to też odpowiadałem za naprawę i stabilne działanie sieci i sprzętu. A pensja? Jak myślisz. PUP, wtedy to było 1700 zł, czyli 1200 czy 300 na rękę.

 

Ja mam trochę inną sytuację, bo mnie chorego mało kto w ogóle chce zatrudnić, więc mam mniejsze pole manewru, ale mam też te kilka stówek renty, więc mogę mieć o tyle niższą pensję.

 

U la laaaaa. Popatrz. Dla naszego klienta zarządzamy ochroną danych dla kilkudziesięciu milionów użytkowników w UE i ja takiego poważnego szkolenia nie miałem :-k

 

e: Aż z ciekawości zerknąłem w logi zapisów i jest tych osób parę więcej niż myślałem ;)

 

 

 

A to nie wiem, może dlatego, że tamta firma brała udział w przetargach państwowych?

 

A tak w ogóle to nie pisz tak tutaj, bo ktoś Cię podpierdoli do ABW :D.

 

;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

a w międzyczasie Halinie myszkę musisz przedmuchać

 

Misiek, no wiesz co, tu dzieci zaglądają ;)

 

Tu juz chyba nie ma nawet licealistow, a co dopiero dzieci.

 

 

Za to są tacy co się zachowują jak dzieci ;)

 

Ten wink to do mnie czy do tych ktorzy szkaluja Podlasie?

 

 

Bez adresata.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ambitne, nie ambitne, za ochronę danych osobowych byłem odpowiedzialny, przeszedłem szkolenie ABW w Wawie nawet ;) + jak była awaria to też odpowiadałem za naprawę i stabilne działanie sieci i sprzętu. A pensja? Jak myślisz. PUP, wtedy to było 1700 zł, czyli 1200 czy 300 na rękę.

 

Ja mam trochę inną sytuację, bo mnie chorego mało kto w ogóle chce zatrudnić, więc mam mniejsze pole manewru, ale mam też te kilka stówek renty, więc mogę mieć o tyle niższą pensję.

 

U la laaaaa. Popatrz. Dla naszego klienta zarządzamy ochroną danych dla kilkudziesięciu milionów użytkowników w UE i ja takiego poważnego szkolenia nie miałem :-k

 

e: Aż z ciekawości zerknąłem w logi zapisów i jest tych osób parę więcej niż myślałem ;)

 

 

 

A to nie wiem, może dlatego, że tamta firma brała udział w przetargach państwowych?

 

A tak w ogóle to nie pisz tak tutaj, bo ktoś Cię podpierdoli do ABW :D.

 

;)

 

 

Może tak być - nie posiadam wiedzy, żeby aż tak to rozkminiać ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...