Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Hesus, do listy kurierów których nienawidzę dołącza GLS. Tydzień temu niby przyjechali z przesyłką dla siostry. Żadnego telefonu, żadnej kartki, maila nic. Napisałem do sklepu w UK, z którego był zamawiany towar czy zostało posłane czy o co cho. No i posłali mi maila, że tydzień temu paczka pojechała do bazy w Czeladzi :lol:

Vami, przeloguj się.

 

 

Chyba nie tylko Vami narzekał na kurierów tutaj.

 

a :) kto :) jeszcze :) ??? :) ???

 

 

Nie zapisywałem nicków ;)

 

Hesus, do listy kurierów których nienawidzę dołącza GLS. Tydzień temu niby przyjechali z przesyłką dla siostry. Żadnego telefonu, żadnej kartki, maila nic. Napisałem do sklepu w UK, z którego był zamawiany towar czy zostało posłane czy o co cho. No i posłali mi maila, że tydzień temu paczka pojechała do bazy w Czeladzi :lol:

To już nikt Ci nie będzie chciał dostarczyć paczki.

 

 

Nie rozumiem?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Hesus, do listy kurierów których nienawidzę dołącza GLS. Tydzień temu niby przyjechali z przesyłką dla siostry. Żadnego telefonu, żadnej kartki, maila nic. Napisałem do sklepu w UK, z którego był zamawiany towar czy zostało posłane czy o co cho. No i posłali mi maila, że tydzień temu paczka pojechała do bazy w Czeladzi :lol:

Vami, przeloguj się.

 

 

Chyba nie tylko Vami narzekał na kurierów tutaj.

 

a :) kto :) jeszcze :) ??? :) ???

 

 

Nie zapisywałem nicków ;)

 

 

widac ze swiezak :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Hesus, do listy kurierów których nienawidzę dołącza GLS. Tydzień temu niby przyjechali z przesyłką dla siostry. Żadnego telefonu, żadnej kartki, maila nic. Napisałem do sklepu w UK, z którego był zamawiany towar czy zostało posłane czy o co cho. No i posłali mi maila, że tydzień temu paczka pojechała do bazy w Czeladzi :lol:

Vami, przeloguj się.

 

 

Chyba nie tylko Vami narzekał na kurierów tutaj.

 

Kto nigdy nie narzekał na kuriera niech pierwszy rzuci kamień!

Dacek by wstawił z 4x więcej emotek przeciez.

Emotek pewnie tak, ale chyba tylko jego kurier przechodził FM-a.

Odnośnik do komentarza

 

To nieładnie szydzić z takiej osobistości jak Mistrz Polski w Football Managerze! :keke:

Tzn?

 

Kiedyś jedna ze stronek o FM-ie organizowała Mistrzostwa Polski (na długo przez erą Mahdiego). Chyba FCMC się nazywała, albo jakiś podobny zestaw liter. No i dacek wygrał jak dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...