Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Hutnik szanuję :P.

Bo? Bo Hutnik-Legia- Pogoń?

 

 

No mniej więcej, Hutnik to praktycznie Legia przecież ;). Swego czasu rządzący na L to byli z Hutnika, nie wiem jak teraz.

 

No, nie, nie :) Hutnik to nie Legia. Z Hutnika chodzą na Legię. Ci z Ł3 tylko czasem na Hutniczka. Nie wiem, nie interesuję się tym. Na Legię nie chadzam.

Odnośnik do komentarza

Tak patrzę na skład na zlot oraz na ekipą maryniową, to sporo tutaj ludków, którzy mogliby jeszcze pojechać :) Żaden debiutant nie ma ochoty się pojawić? szramek z beeresem coś kminią? T-m mógłby wpaść jako stary wyjadacz ;) Szczurka pewnie nie da rady namówić, Lucas mógłby wrócić, verlee wpaść (Ty w Polsce siedzisz? bo coś mi się kojarzy, że gdzieś zagramanicą :-k), Kowalinho, Keith mógłby udowodnić co niektórym, że istnieje ;) (piszę po osobach, które mi się wyświetlają, że obecnie siedzą w Maryni ;)).

 

przeciez ja byłem na zlocie, ludzie co niektórzy mnie znają. Aczkolwiek ostatnio brakuje czasu, bo po 10 h zdarza mi się pracować.

 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Hutnik szanuję :P.

Bo? Bo Hutnik-Legia- Pogoń?

 

 

No mniej więcej, Hutnik to praktycznie Legia przecież ;). Swego czasu rządzący na L to byli z Hutnika, nie wiem jak teraz.

 

No, nie, nie :) Hutnik to nie Legia. Z Hutnika chodzą na Legię. Ci z Ł3 tylko czasem na Hutniczka. Nie wiem, nie interesuję się tym. Na Legię nie chadzam.

 

 

jednak "kibolka" Hutnika to Legia ;) nawet flaga czesto wisi na Zylecie :P

Odnośnik do komentarza

Napisałem, że nie interesuje to ludzi, którzy są poza tym :> Czyli zgadzamy się w tej kwestii, kumaci robią to dla kumatych, więc jak kumatych zabraknie na stadionie, to nikt się nie przejmie :)

No część opraw to nie tylko race, ale jednak jakiś przekaz, którego nie zrozumie osoba nie będąca chociaż w jakimś ułamku procenta kumata. Poza tym jednak na tych kumatych klub może liczyć (chyba, że się poczują zbyt ważni i się bawią w bojkoty), bo nawet w przypadku serii porażek, albo spadku z ligi kumaci chodzą dalej (przynajmniej ich znaczna część), inni niekoniecznie. Bez kasy z biletów żaden klub do czołówki nie wróci. Problem zaczyna się wtedy, gdy tacy kumaci czują się ważniejsi, niż są i usiłują wpływać na decyzje klubu poprzez takie akcje. Mimo wszystko to oni są gośćmi na trybunie, a nie zarząd klubu. h

Odnośnik do komentarza

 

Napisałem, że nie interesuje to ludzi, którzy są poza tym :> Czyli zgadzamy się w tej kwestii, kumaci robią to dla kumatych, więc jak kumatych zabraknie na stadionie, to nikt się nie przejmie :)

No część opraw to nie tylko race, ale jednak jakiś przekaz, którego nie zrozumie osoba nie będąca chociaż w jakimś ułamku procenta kumata. Poza tym jednak na tych kumatych klub może liczyć (chyba, że się poczują zbyt ważni i się bawią w bojkoty), bo nawet w przypadku serii porażek, albo spadku z ligi kumaci chodzą dalej (przynajmniej ich znaczna część), inni niekoniecznie. Bez kasy z biletów żaden klub do czołówki nie wróci. Problem zaczyna się wtedy, gdy tacy kumaci czują się ważniejsi, niż są i usiłują wpływać na decyzje klubu poprzez takie akcje. Mimo wszystko to oni są gośćmi na trybunie, a nie zarząd klubu. h

 

no ale co w tym jest zlego? pewnej grupie osob cos nie odpowiada, wiec nie przychodza na stadion, to tak samo jak z bojkotem np. jakiegos sklepu :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Napisałem, że nie interesuje to ludzi, którzy są poza tym :> Czyli zgadzamy się w tej kwestii, kumaci robią to dla kumatych, więc jak kumatych zabraknie na stadionie, to nikt się nie przejmie :)

No część opraw to nie tylko race, ale jednak jakiś przekaz, którego nie zrozumie osoba nie będąca chociaż w jakimś ułamku procenta kumata. Poza tym jednak na tych kumatych klub może liczyć (chyba, że się poczują zbyt ważni i się bawią w bojkoty), bo nawet w przypadku serii porażek, albo spadku z ligi kumaci chodzą dalej (przynajmniej ich znaczna część), inni niekoniecznie. Bez kasy z biletów żaden klub do czołówki nie wróci. Problem zaczyna się wtedy, gdy tacy kumaci czują się ważniejsi, niż są i usiłują wpływać na decyzje klubu poprzez takie akcje. Mimo wszystko to oni są gośćmi na trybunie, a nie zarząd klubu. h

 

no ale co w tym jest zlego? pewnej grupie osob cos nie odpowiada, wiec nie przychodza na stadion, to tak samo jak z bojkotem np. jakiegos sklepu :D

 

Nic złego. To po prostu to zabawnie naiwne. A już szczególnie w przypadku reprezentacji.

 

Za podobnie naiwną uważam częstą postawę klientów w sklepie. Tzn. mówię tutaj o próbie wymuszenia określonego zachowania np. sprzedaży wina na kreskę poprzez groźbę "więcej tu nie przyjdę".

Odnośnik do komentarza

Hesus, do listy kurierów których nienawidzę dołącza GLS. Tydzień temu niby przyjechali z przesyłką dla siostry. Żadnego telefonu, żadnej kartki, maila nic. Napisałem do sklepu w UK, z którego był zamawiany towar czy zostało posłane czy o co cho. No i posłali mi maila, że tydzień temu paczka pojechała do bazy w Czeladzi :lol:

Odnośnik do komentarza

Hesus, do listy kurierów których nienawidzę dołącza GLS. Tydzień temu niby przyjechali z przesyłką dla siostry. Żadnego telefonu, żadnej kartki, maila nic. Napisałem do sklepu w UK, z którego był zamawiany towar czy zostało posłane czy o co cho. No i posłali mi maila, że tydzień temu paczka pojechała do bazy w Czeladzi :lol:

Vami, przeloguj się.

Odnośnik do komentarza

No ale widzisz, kumaci odpuscili kadre ze swoich powodow, a stadiony dalej pelne ;) Wilk syty i owca cala :)

Teraz, bo są wyniki. Jak reprezentacja Polski wróci na swoje miejsce, to i zainteresowanie będzie znacznie mniejsze. Inna sprawa, że pewnie wtedy kumaci też jakiegoś focha strzelą.

Odnośnik do komentarza

 

Hesus, do listy kurierów których nienawidzę dołącza GLS. Tydzień temu niby przyjechali z przesyłką dla siostry. Żadnego telefonu, żadnej kartki, maila nic. Napisałem do sklepu w UK, z którego był zamawiany towar czy zostało posłane czy o co cho. No i posłali mi maila, że tydzień temu paczka pojechała do bazy w Czeladzi :lol:

Vami, przeloguj się.

 

 

Chyba nie tylko Vami narzekał na kurierów tutaj.

Odnośnik do komentarza

 

 

Hesus, do listy kurierów których nienawidzę dołącza GLS. Tydzień temu niby przyjechali z przesyłką dla siostry. Żadnego telefonu, żadnej kartki, maila nic. Napisałem do sklepu w UK, z którego był zamawiany towar czy zostało posłane czy o co cho. No i posłali mi maila, że tydzień temu paczka pojechała do bazy w Czeladzi :lol:

Vami, przeloguj się.

 

 

Chyba nie tylko Vami narzekał na kurierów tutaj.

 

a :) kto :) jeszcze :) ??? :) ???

Odnośnik do komentarza

Hesus, do listy kurierów których nienawidzę dołącza GLS. Tydzień temu niby przyjechali z przesyłką dla siostry. Żadnego telefonu, żadnej kartki, maila nic. Napisałem do sklepu w UK, z którego był zamawiany towar czy zostało posłane czy o co cho. No i posłali mi maila, że tydzień temu paczka pojechała do bazy w Czeladzi :lol:

To już nikt Ci nie będzie chciał dostarczyć paczki.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...