Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Do jakiej denominacji protestanckiej Ci najbliżej?

 

poglądami? czytam wiele i w sumie żadna wspólczesnie występujaca mi w pełni nie odpowiada, a z hstiorycznych najblizej mi do katarów, a sam chodzę do metodystów
Katarzy nie byli protestantami :) To nawet nie chrześcijanie :)

 

 

Tylko nie propaguj tu rytuału endura :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Do jakiej denominacji protestanckiej Ci najbliżej?

poglądami? czytam wiele i w sumie żadna wspólczesnie występujaca mi w pełni nie odpowiada, a z hstiorycznych najblizej mi do katarów, a sam chodzę do metodystów
Katarzy nie byli protestantami :) To nawet nie chrześcijanie :)

 

no synkretycy gnostycko-chrześcijańscy, to wiem. Ale blizej im w doktrynie do niektórych dzisiejszych protestantów, niż do kościoła rzymskiego.

Odnośnik do komentarza

Keith, czyli zmieniłeś religię na coś z czym się nie zgadzasz i nie planujesz stosować? Jestem w stanie zrozumieć (chociaż z trudem) takie podejście, jak ktoś jest wychowany w danej religii i po prostu nie chce zmieniać, a nie zgadza się z nią w pewnych kwestiach. Ale zmienianie religii na coś, z czym się nie zgadzasz to trochę absurdalne :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Do jakiej denominacji protestanckiej Ci najbliżej?

 

poglądami? czytam wiele i w sumie żadna wspólczesnie występujaca mi w pełni nie odpowiada, a z hstiorycznych najblizej mi do katarów, a sam chodzę do metodystów
Katarzy nie byli protestantami :) To nawet nie chrześcijanie :)

no synkretycy gnostycko-chrześcijańscy, to wiem. Ale blizej im w doktrynie do niektórych dzisiejszych protestantów, niż do kościoła rzymskiego.
tam było sto razy więcej manicheizmu niż chrześcijaństwa.
Odnośnik do komentarza

Keith, czyli zmieniłeś religię na coś z czym się nie zgadzasz i nie planujesz stosować? Jestem w stanie zrozumieć (chociaż z trudem) takie podejście, jak ktoś jest wychowany w danej religii i po prostu nie chce zmieniać, a nie zgadza się z nią w pewnych kwestiach. Ale zmienianie religii na coś, z czym się nie zgadzasz to trochę absurdalne :D

jest mi takie nauczanie bliższe, niż nauczanie Rzymu, w większej materii się z nimi zgadzam i tyle. Ponadto kobieta mi też truła głowę.

Odnośnik do komentarza

 

Keith powoli wchodzi na level Korwin-Mikke w kwestii trolowania i zbierania na siebie atencji.

A co jeśli cała ta rozmowa była tylko po to, by Keith niby mimochodem, niby półgębkiem rzucił informację, że ma dziewczynę? :keke:

 

To by znaczyło, że jak zarucha to będzie flejm stulecia.

Odnośnik do komentarza

 

Ja zajarany Majorem odpaliłem raz CS-a, 0 killi, 20 deaths i mi się odechciało :kekeke:

 

Zagraj ze mną będziemy się bili o ostatnie miejsce xD

 

Wezcie mnie też!

W ogóle to od dobrych 3 lat nie miałem takiej radości z pracy i kminienia w niej jak dziś.

Odnośnik do komentarza

Ciekawa dyskusja o celibacie mnie ominęła - IMO istnieje on tylko po to, żeby gówniaki księży nie mogły dziedziczyć majątku Kościoła, jakieś tam czystości, powstrzymywanie się od żądz i duchowe pierdoły to bujdy.

 

@Hawk - co do testosteronu i zatrudniania chętniej mężczyzn, to są też zawody, gdzie nadmiar testosteronu nie sprzyja, bo skutkuje częstszym podejmowaniem niepotrzebnego ryzyka, np. ludzie zajmujący się inwestycjami, giełdą itd. A mimo to mężczyźni dominują w tej branży tak na oko.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...