Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja wiem! Ja wiem! To jest krzysfiol :D

 

Kurde, jeszcze mam jedną rozmowę przed ewentualną propozycją pracy w tym Dublinie, ale jest mocna rozkmina. Trudny moment na ewentualną przeprowadzkę jak dziecko jest w drodze. W Warszawie fajnie, bo i jedni i drudzy dziadkowie na miejscu, wszyscy znajomi itd. Do tego jeszcze pies. Więc przeprowadzka całą familią to i tak najwcześniej pewnie wrzesień/październik jak coś, chyba że właśnie żona z rodziną tutaj, a ja dojeżdżam weekendami + dogaduję się na sporo pracy zdalnej (już się na to zgodzili do czasu porodu, później ciężko powiedzieć). Z drugiej strony cały mój team z którym miałbym pracować jest częściowo w Berlinie (szefowa), częściowo we Włoszech (dyrektor całego działu), więc nie wiem dokładnie dlaczego zależałoby im, żebym był tam na miejscu. Najfajniej by było, jakby zatrudnili mnie w Dublinie i musiałbym tam być np. 1 tydzień, a resztę czasu w Polsce, zajebiście by się to wtedy opłacało finansowo :kekeke: Bo inaczej wynajmować chałupę dla rodziny w Dublinie, utrzymywać mieszkanie (i kredyt) tutaj i wcale jakoś finansowo to super nie wychodzi już wtedy. Tym bardziej, że w Warszawie firma też ma swój oddział, więc mógłbym normalnie do biura chodzić nawet :-k

Coś przez te tematy Brexitowe chyba im pracowników ubywa, bo dostałem z Irlandii właśnie ostatnio kilka ofert pracy. Tyle, że mi się generalnie na wyspach aż tak nie podoba, żeby tam mieszkać ;) a i €35k-€40k p.a. to chyba też dupy nie urywa jak na Dublin.

 

Mi oferują ok. 50k, chcę jeszcze ponegocjować. Ogólnie jaram się pracą w międzynarodowym środowisku w końcu, fajnie będzie to doświadczenie wyglądało w CV, no i będąc w Dublinie można też nawiązać kontakt w Google czy FB :-k Tylko właśnie nie wiem czy nawet te 50k przy całej rodzinie na miejscu to takie super pieniądze, chyba że żona by po odchowaniu dziecka dostała przeniesienie ze swojej roboty do Dublina, to wtedy już by było super kolorowo. Może początkowo sam śmignę, ogarnę temat, zobaczę ile mogę siedzieć w Warszawie... jak okaże się, że potrzebują mnie full time na miejscu, a nam się nie spodoba, to siłą mnie przecież nie zatrzymają :-k

 

 

Zapraszamy do biura we Wrocławiu :)

Odnośnik do komentarza

A czytałem recenzję i widziałem Warhammer + turówka taktyczna, a ostatnio podobało Ci się XCOM to skojarzyłem te dwa fakty :D.

Wiesz, najgorsze ścierwo sygnowane czterdziestym milenium (niestety) wywołuje moje odruchowe zainteresowanie, ale masz rację, strategia turowa to duża wartość dodana :) Aczkolwiek ostatnio najbardziej marzy mi się Deathwing.
Odnośnik do komentarza

 

A czytałem recenzję i widziałem Warhammer + turówka taktyczna, a ostatnio podobało Ci się XCOM to skojarzyłem te dwa fakty :D.

Wiesz, najgorsze ścierwo sygnowane czterdziestym milenium (niestety) wywołuje moje odruchowe zainteresowanie, ale masz rację, strategia turowa to duża wartość dodana :) Aczkolwiek ostatnio najbardziej marzy mi się Deathwing.

DoW3 już nie? ;)

Odnośnik do komentarza

Lubię sobie robić pod górę w grach. Gram karierę (ekhm) RB w Maddenie. Żeby sobie utrudnić, wyłączyłem opcje wystawiania mnie zawsze i siebie określiłem jako undrafted player. No to mam... W pierwszym sezonie jedyne co zagrałem to kilka końcowych akcji z kolankiem jako zabezpieczenie QB :lol:. Teraz za mną preseason drugiego sezonu i nawet tutaj nie gram :kekeke:. Ale jestem trzecim RB w Packers (no, czwartym jeśli liczyć FB Ripkowskiego), więc jedna kontuzja i powinienem chyba zasmakować w końcu murawy :D


Haha,napisałem tego posta i w końcu się doczekałem debiutu w 3 kwarcie ostatniego meczu preseason przeciwko Lions, są emocje :D.

Odnośnik do komentarza

Powiem wam tak. Gdybym miał możliwość pracy na podobnym stanowisku z kasa umozliwiająca spokojne utrzymanie w jakims stabilnym kraju to bym się nie zastanawiał nawet sekundy. Tutaj to nie wiadomo co będzie. Czy jakas ruska agresja jest nierealnym scenariuszem,? nie. Zrujnowana gospodarka z jakąś prawicowo-kościelną dyktaturą jest mało prawdopodobna? nie. W sumie to chyba Irlandia może byc bezpieczniejsza niż UK bo chyba az tylu muslimów nie ma, a wojna cywilizacji w Europie, zamachy czstsze niż teraz też nie sa wykluczone. Najlepiej spadać gdzieś na inny kontynent. Stany, Kanada, Australia. Ale nad Irlandią tez bym się nie zastanawiał.


W każdym razie - w Polsce lepiej już nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Powiem wam tak. Gdybym miał możliwość pracy na podobnym stanowisku z kasa umozliwiająca spokojne utrzymanie w jakims stabilnym kraju to bym się nie zastanawiał nawet sekundy. Tutaj to nie wiadomo co będzie. Czy jakas ruska agresja jest nierealnym scenariuszem,? nie. Zrujnowana gospodarka z jakąś prawicowo-kościelną dyktaturą jest mało prawdopodobna? nie. W sumie to chyba Irlandia może byc bezpieczniejsza niż UK bo chyba az tylu muslimów nie ma, a wojna cywilizacji w Europie, zamachy czstsze niż teraz też nie sa wykluczone. Najlepiej spadać gdzieś na inny kontynent. Stany, Kanada, Australia. Ale nad Irlandią tez bym się nie zastanawiał.

W każdym razie - w Polsce lepiej już nie będzie.

 

Będzie lepiej, kiedy zmieni się, kiedy wymrze pokolenie Magdalenki.

 

Ej mysie pysie, mam pytanie, wyszedł juz tradycyjn ostatniy zimowy patch do fm-a?

 

Jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza

Będzie lepiej, kiedy zmieni się, kiedy wymrze pokolenie Magdalenki.

To bardzo ciekawe spojrzenie, z tym że kompletnie błędne - naprawdę sądzisz, że młodzi politycy, którzy właśnie wchodzą do gry pozostaną bez wpływu ze strony starszych kolegów?
Odnośnik do komentarza

Poniedziałek: Sutton - Arsenal

Wtorek: Man City - Monaco

Środa: Valencia - Real i pewnie Porto - Juventus

Czwartek: Ajax - Legia

 

To jest dobry tydzień :kekeke: Weekend może wyjść różnie, bo planujemy z żoną nadrabianie zaległości kinowych, ale mecz Realu i Legii powinien standardowo też wpaść :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...