Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Początek sezonu udany. W Pucharze Ligi w 4 meczach nie straciliśmy bramki. 3 wygraliśmy od razu, a jeden po dogrywce. Nie mieliśmy problemów z pokonaniem Kilmarnock z Premiership. Liga zaczyna za chwikę. Będzie ogień! Dumbarton maszeruje po awans!

Odnośnik do komentarza

Wkurwiające są te przypominajki Facebooka z jakichś starych zdjęć, nie dość że dzień zaczął się średnio wesoło to jeszcze dostałem jakimś wspomnieniem z przed 7 lat z kumplem, który od 2 lat wącha kwiatki od spodu.

Odnośnik do komentarza

Panowie od dużych psów, wozicie je w bagażniku w kombi? Jakieś rady? Bo planuję kupić matę + kratę, żeby oddzielić od siedzeń, ale jeszcze zastanawiam się czy nie powinno się psu kupić jakichś pasów/szelek, bo przy jakimkolwiek wypadku, to będzie latał po ścianach :/ Ale chyba nawet szelki by nic nie pomogły, bo pies też musi się jakoś ruszać, a wożenie na tylnej kanapie nie wchodzi w rachubę.

Odnośnik do komentarza

Panowie od dużych psów, wozicie je w bagażniku w kombi? Jakieś rady? Bo planuję kupić matę + kratę, żeby oddzielić od siedzeń, ale jeszcze zastanawiam się czy nie powinno się psu kupić jakichś pasów/szelek, bo przy jakimkolwiek wypadku, to będzie latał po ścianach :/ Ale chyba nawet szelki by nic nie pomogły, bo pies też musi się jakoś ruszać, a wożenie na tylnej kanapie nie wchodzi w rachubę.

 

Teoretycznie pasy i na tylne siedzenie. W praktyce ja mam matę gumową w bagażniku z rantem, kocyk, poduszkę i pasy, a pies jeździ w bagażniku ;) poza tym, wychowuj psa, żeby się nie pchał na przednie fotele. Zawsze zapominam o pasach, a Zuza nawet jak jedzie na podwyższeniu (ponad połowa bagażnika zawalona torbami, więc wszystkie jej rzeczy są zbite) to nie próbuje przechodzić na siedzenia ;) albo śpi, albo siedzi i ogląda ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie od dużych psów, wozicie je w bagażniku w kombi? Jakieś rady? Bo planuję kupić matę + kratę, żeby oddzielić od siedzeń, ale jeszcze zastanawiam się czy nie powinno się psu kupić jakichś pasów/szelek, bo przy jakimkolwiek wypadku, to będzie latał po ścianach :/ Ale chyba nawet szelki by nic nie pomogły, bo pies też musi się jakoś ruszać, a wożenie na tylnej kanapie nie wchodzi w rachubę.

No ja właśnie wożę na tylnej kanapie, oczywiście pies na macie, do tego szelki wpinane w pas bezpieczeństwa (w sensie w gniazdo pasa).

Odnośnik do komentarza

Żeby się nie pchał na przednie siedzenie, to właśnie chcę kratę zainstalować, co jakby nie patrzeć jest też dla jego bezpieczeństwa, żeby przy ostrym hamowaniu nie poleciał na przednią szybę.

 

Na tylnej kanapie nie chcę wozić, bo przy dziecku czy dzieciach już nie będzie tam dla niego miejsca, więc chcę go od razu przyzwyczajać do bagażnika.

Odnośnik do komentarza

Na pewno na oryginalnym wyposażeniu paru marek (Volvo wiem, że ma) są maty gumowe + szelki/smycz dla psa wpinana w zatrzaski w bagażnikach. W przypadku opcji nieoryginalnych na pewno coś znajdziesz, ale IMO gumowa mata + takie szelki wystarczą spokojnie, tak jeździliśmy z naszym latami.


Ziomeczki, gdzie zobaczę porządne skróty LM online? Bo fullmatchesandshows coś umarło

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...