Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zacząłem grać Hull. Łatwo nie jest. W pierwszym sezonie 39 punktów i dość spokojne utrzymanie, bo większość punktów była zdobyta na początku sezonu, więc i jakiejś szaleńczej walki o utrzymanie nie było. W drugim sezonie 42 punkty, ale tutaj odwrotnie. W zasadzie do 33 kolejki pozycja spadkowa i dopiero na koniec kilka dobrych meczów.

Odnośnik do komentarza

Chyba jutro pójdę oddam krew i zrobię sobie wolne :-k Na cmentarz podjadę do brata, odbiorę ze sklepu router dla szwagierki, na poczcie jakaś przesyłka czeka, o 15.30 żona ma wizytę u lekarza, no i ogólnie przyda się jakieś porządniejsze zakupy do domu zrobić, taki dzień organizacyjny :-k

 

No i jutro Dublin ma dać znać jak poszło w zeszłym tygodniu, we shall see :-k

Odnośnik do komentarza

ciężkie są te noce po piłce na hali, w ogóle nie mogę spać :/ stawy mnie bolą, nogami wierzgam, w ogóle blee

Ja się czułem bleh, więc o 23 już wylądowałem w łóżku i 5 min później kimałem. Dzisiaj elegancko wyspany, do roboty nie idę, lekkie zakwasy, jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...