Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie od dużych psów, wozicie je w bagażniku w kombi? Jakieś rady? Bo planuję kupić matę + kratę, żeby oddzielić od siedzeń, ale jeszcze zastanawiam się czy nie powinno się psu kupić jakichś pasów/szelek, bo przy jakimkolwiek wypadku, to będzie latał po ścianach :/ Ale chyba nawet szelki by nic nie pomogły, bo pies też musi się jakoś ruszać, a wożenie na tylnej kanapie nie wchodzi w rachubę.

TM oraz Misiek dobrze prawią. Ja mam dwa i siedzą teraz w bagażniku na gumie i kocach. Przypięte są smyczami do zawleczek w podłodze co są. Na krótko przypięte, żeby nie pchały się do przodu. Myślę też nad zakupem takiej wieszanej kratki za tylną kanapę- to ograniczy ich chęć przechodzenia, choć się nie pchają.

Pamiętaj, że pies w takiej sytuacji bardo lubi jak mu ciasno jest, więc jak kupisz klatkę, to wsadź koc, albo jak ma spanie- taki basenik. Pies nie musi i nie chce ruszać się w przestrzeni bagażnika.

Kiedyś wiozłem swojego sporego psa, był ograniczony z każdej strony torbami i rzeczami, wtedy mu się najlepiej jechało.

Odnośnik do komentarza

Jest mnóstwo trenerów którzy nawet pierwszej szansy nie dostali bo tkwią w niższych ligach. Uważam że oni również powinni mieć priorytet przed sprzedawczykiem. A biorąc pod uwagę że rotacja trenerów w Polsce wygląda trochę jak gra weselna (o jedno krzesło mniej niż uczestników i tak sobie rotuja) to realnie ciężko by było drugi raz wywalczyć taki awans sportowy.

Odnośnik do komentarza

Jest mnóstwo trenerów którzy nawet pierwszej szansy nie dostali bo tkwią w niższych ligach. Uważam że oni również powinni mieć priorytet przed sprzedawczykiem. A biorąc pod uwagę że rotacja trenerów w Polsce wygląda trochę jak gra weselna (o jedno krzesło mniej niż uczestników i tak sobie rotuja) to realnie ciężko by było drugi raz wywalczyć taki awans sportowy.

No ale to wina twardogłowych działaczy, a nie trenerów skazanych za korupcję. Sztuczne ich blokowanie nie doprowadziłoby moim zdaniem do dopływu świeżej krwi, ale do zawężenia rynku, wlasnie przez mentalność działaczy, którzy nie chcą ryzykować, tylko wolą zatrudnić pewnego, sprawdzonego trenera, który z dużym prawdopodobieństwem utrzyma drużynę w lidze. Ciężko im się w sumie dziwić. W polskich warunkach spadek to często koniec egzystencji klubu.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że wąski rynek nie jest wina takiego trenera. Jego wina jest natomiast to, że teraz nie wiadomo, czy trafił do ekstraklasy bo byl najlepszy z dużej grupy trenerów, czy przebił się dlatego, że sprawniej niż inni załatwiał sobie wyniki. A to również dobry przykład dla osób aktualnie zaczynających karierę jak trafić do ekstraklasy. Myślę, że jakby takie osoby spotykały się z długotrwałym ostracyzmem to i byłbym spokojniejszy, że sprzedawczyków będzie mniej.

Odnośnik do komentarza

Prześladowanie kiboli ;)

Oczywiście że wąski rynek nie jest wina takiego trenera. Jego wina jest natomiast to, że teraz nie wiadomo, czy trafił do ekstraklasy bo byl najlepszy z dużej grupy trenerów, czy przebił się dlatego, że sprawniej niż inni załatwiał sobie wyniki. A to również dobry przykład dla osób aktualnie zaczynających karierę jak trafić do ekstraklasy. Myślę, że jakby takie osoby spotykały się z długotrwałym ostracyzmem to i byłbym spokojniejszy, że sprzedawczyków będzie mniej.

Dlatego taka druga szansa to okazja, aby sprawdzić, czy poradzą sobie w nowej, uczciwej rywalizacji.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...