Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Tiviano Atelier się to nazywa. Głowackiego 15/2 w Kato. Ceny są różne, ale raczej koło 3k musiałbyś liczyć. To jest na miarę, zaś w salonach typu Bytom masz Made to Measure, wyjdzie koło tysia taniej, różnica na minus będzie, acz no dalej będzie wyglądał lepiej niż jakikolwiek tak o z salonu. Połaź, podzwoń, poczytaj ;)

 

Osz w kurwę ;) To nie. Uderzę jednak po coś trochę tańszego.

 

 

Zrób taki myk jak ja, jak teraz kupowałem garniak online w Bytomiu. Kupiłem kapkę za duży, a krawiec mi wszystko ładnie przerobi na dobrze pasująca za MAX 400zł, acz powinno być nawet 250zł. Garniak za połowę ceny, poprawki i jesteś do przodu ;)

 

A teraz jeszcze jest dużo promocji a la studniówka (czy tam po) itepe

No odkrycie xxanaxx w 2017 to powód do wstydu ;)

 

+wchuj

 

Ja dopiero rok temu ich posłuchałem na żywo, w trakcie Męskiego Grania, rewelka.

 

 

Jest to jakaś myśl godna rozważenia :) Trzeba będzie się rozejrzeć po wypłacie. Na jakiegoś sprawdzonego krawca masz namiary?

Odnośnik do komentarza

Czy osoby, które oglądały mogą się wypowiedzieć w temacie: które The Office jest lepsze?

USA, chociażby przez to, że jest dluższe, ale jak obejrzyj amerykańską wersję i będzie Ci smutno to najlepszym lekarstwem jest wersja UK, bo też ekstra

Odnośnik do komentarza

 

Już się nie mogę doczekać roweru :wub:

 

Kurde, mnie aż nosi, żeby sobie kupić, ale mam taki problem, że kompletnie nie mialbym gdzie go trzymać i jeszcze ten rok przejeżdżę na Veturilo. A jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to w przyszłym roku będzie nowe, własne mieszkanie i na pewno zrealizuję plan rowerowy :)

Tez się rozglądam za rowerami ale nie mam pojęcia co kupić :/

Odnośnik do komentarza

No też bym sobie kupił rower porządny (mój ma pewnie już z 18 lat), ale nie bardzo mnie stać na nowy, a jeździć i oglądać używki nie mam czasu i ochoty, a i blisko jest ich mało...

Hej, skąd te zwątpienie? Chwilówka w kieszeni i rower jak marzenie ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Zimny a w Kielcach jest coś ciekawego do zobaczenia?

;)

Jest, wejde na kompa to napisze albo przytocze post bo jakis czas temu ktos o to pytal ;) z telu mi sie nie chce opisywac :D

 

 

Dzięks :D

Grosik show!

:D

 

Janie, kopiuje posta o Kielcach:

 

 

zalezy co Cię interesuje. ;) jezeli piwkowanie to ul. Sienkiewicza i kielecki Rynek, a tam np knajpa Stary Browar (maja bardzo dobre piwo, co prawda Tyskie, ale z tzw tanka, całkiem inny smak, w takich rurach sprzedają) czy Craft Beer Pub (chyba najwiekszy wybor piw w kieleckich knajpach). no i ogólnie baza rozrywkowo-gastronomiczna jest rozłożona na i wokół Rynku. ;) jak chcesz coś pozwiedzać czy pooglądać to w samych Kielcach mogę polecić GeoPark i rezerwat przyrody Kadzielnia (można się przejść podziemną trasą przez jaskinie), trzy muzea (Narodowe, Historii Kielc, Zabawek), rezerwat przyrody Wietrznia. jest jeszcze Geocentrum, ale tam trzeba z pol roku wczesniej miejsce rezerwować. :D oczywiscie w niedalekich okolicach Kielc tez byloby co poogladac, ale to juz raczej fura trzeba jezdzic.

 

 

No takie opisy to ja rozumiem :D

Dzięki ;)

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-02-02/koniec-z-90-minutowymi-meczami/

XD

Niech dadzą kurwa mecze po 5 minut :D

Odnośnik do komentarza

 

No też bym sobie kupił rower porządny (mój ma pewnie już z 18 lat), ale nie bardzo mnie stać na nowy, a jeździć i oglądać używki nie mam czasu i ochoty, a i blisko jest ich mało...

Hej, skąd te zwątpienie? Chwilówka w kieszeni i rower jak marzenie ;)

 

 

W sumie to mam kartę kredytową z limitem 3500, której w ogóle nie zamierzałem używać :> ;) :keke:

Odnośnik do komentarza

ja mam pewne, a nawet spore obawy odnośnie trzymania roweru w przyszłym parkingu podziemnym (teraz mam w komórce), ale z drugiej strony - jak nie w garażu, to nie mam kompletnie pomysłu gdzie :/

 

w ogóle jakie to jest zjebane, że trzeba założyć w domyśle, że trzeba rower zabezpieczyć chuj wie jak, bo inaczej go ukradną :|

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...