Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę się wkurwiłem. 31 stycznia zakończyła się sprzedaż karnetów na rundę wiosenną na Lechię. Dlaczego 12 dni przed meczem? Nie wiadomo, a na dodatek pojedyncze bilety uległy podwyżce i zwykły bilet na Jagę kosztuje 50 zł. Od 10 lat chodziłem regularnie na mecze i nie kupiłem karnetu tylko na jedną rundę (jak zatrudnili Janasa) Na le każda passa się kończy, pooglądam sobie Lechię w tej rundzie w Canal+

Odnośnik do komentarza

Dostałem 15 godzin w gratisie oglądania TV ;) Jak mnie tutaj przenieśli to TV był zjebany, ale średnio mnie to interesowało, bo zazwyczaj nie wrzucam hajsu na to. Chyba, że jakieś mecze są ogólnodostępne czy MŚ, ME... a tu przyszedł pan naprawić, a właściwie wymienić TV i mi zostawił.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie mam w planach przejść się na jakiś mecz, ale za bardzo nie wiem który, bo jak już jest jakiś w Gdańsku to albo Legia, albo Arka, czyli zespoły, na które ciężko może być o bilety na rozsądne miejsca.

Jakbyś miał kartę kibic to bez problemu można kupić przez internet jak tylko ruszy sprzedaż i omijasz kolejki itd

Odnośnik do komentarza

Kusząca zapowiedź. Szkoda tylko, że u mnie skończy się tylko na oglądaniu zachwytów Kopyra. Ja dopiero w zeszły tydzień dorwałem Dybuka w Tesco w Czechowicach, bo w Bielsku o takich cudach nie słyszeli (choć pisałem nawet do Tesco na fb). Ba nawet szczycący się tytułem pierwszego multitapa w BB Pigal nie ma nic z browaru Golem w ofercie. Choć na stronie widziałem, że wreszcie pojawił się jakiś lokal na mapie dostępności, więc może...

 

Kaczy - chyba nigdzie, gdyż zabroniono sprzedaży piw/alkoholi online. Chyba że się mylę

Odnośnik do komentarza

 

Może mi już wybaczył te dwa zbite teku od Doktorów na targach ;)

Jeśli chodzi o Bielsko, to Pub Środek - brali od nas dwa razy piwo. Potem jakoś się nie odzywali. Teraz jakiś nowy powstał, może przedzwonię do nich.

Odnośnik do komentarza

 

no, jeszcze więcej 'ok google', co by nie ruszyć dupy do włączenia tv, podgłoszenia muzyki. pewnie do tego winda, wszędzie samochodem i fast foody, co?

 

ps. co z poniedziałkiem w końcu? :)

zazdraszczasz ok google i tyle, przyznaj się ;) widziałeś, że wrzucałem tu filmik jak to działa u mnie?

 

windą nie jeżdżę, specjalnie wchodzę schodami, żeby spalić te 20kcal na jednym wejściu ;) wszędzie samochodem, fast foody ograniczam, tak samo coca cole i inne fast foody (choć nie kategorycznie, ale na pewno zwolniłem do poziomu sprzed miesiąca). no i obecnie piłeczka dwa razy w tygodniu + chcę do tego dołożyć jakąś siłkę czy squasha.

 

ps. no a w poniedziałek oczywiście piwko i pizza :kekeke: zaraz ogarnę info na grupie

 

 

 

> kup sobie fajne ciuchy w stanach

> przytyj 7 kg

 

:<<<

 

Ha, rubas. Ledwo żonę ma i już się nie stara.

 

ano :< tylko sprawa jest taka, że nigdy się nie starałem, ale jako tako jeszcze się wyglądało. a od dwóch lat leciałem z kilogsami w górę i jestem już bardzo blisko niesamowitej granicy trzech cyfr ;)

 

Ile masz wzrostu? Bo ja sobie nie wyobrażam jak można przed 30 ważyć~ 100 kg, chyba że ma się dobrze ponad 190 cm wzrostu.

Odnośnik do komentarza

znowu fajna kariera mi się szykuje w fifi :-k

 

RC Lens - mistrzostwo Ligue 2, świetna gra, ogólnie baja bongo; w pierwszym sezonie Ligue 1 dobra gra, 6 miejsce, i przejście do Marsylii ->

Marsylia - w pierwszym sezonie 3 miejsce, w drugim 4 miejsce i wygrana LE ->

Schalke - zaraz będę zaczynał sezon :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...