Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Leci wlasnie Superprodukcja, mam duzy sentyment do tego filmu, ktory - choc momentami przechodzi w autoparodie - jedzie po srodowisku filmowym jak po burej suce. Nieco inaczej sie oglada ze swiadomoscia, ze film ma 15 lat, a i zarty z Wajdy czy przegieta rola Przybylskiej jakos inaczej wchodza...

Odnośnik do komentarza

podobno Manchester by the Sea też mocne w roli drugoplanowej męskiej, do obczajenia na dniach

 

Wczoraj byłem. Rzeczywiście Hedges wypadł bardzo fajnie, ale myślę, że z Alim nie wygra.

 

Planujemy jeszcze z narzeczoną iść na Jackie i ten film o McD.

 

"The Founder" nie bierze udziału w oskarowym wyścigu.

Odnośnik do komentarza

Leci wlasnie Superprodukcja, mam duzy sentyment do tego filmu, ktory - choc momentami przechodzi w autoparodie - jedzie po srodowisku filmowym jak po burej suce. Nieco inaczej sie oglada ze swiadomoscia, ze film ma 15 lat, a i zarty z Wajdy czy przegieta rola Przybylskiej jakos inaczej wchodza...

nie wiem czemu na FW ma tak niską średnią, ja z czystym sumieniem dałem kiedyś 7, przyjemny film

 

oczywiscie, o ile nie pomylilem z czyms innym polskim :P

Odnośnik do komentarza

ok, przemyka ostatnio temat piwa Vamiego, więc sprawdziłem sobie jak z jego dostępnością u mnie, stąd moje pytanie: Vami, adres Magazynowa 4 wpisany na mapce jest poprawny? bo ani przejeżdżając tamtędy, ani nawet patrząc przez street view nie widać tam żadnego sklepu/magazynu związanego z piwami :D wiesz o jakichś innych opcjach w Kielcach które nie są wpisane? kiedyś kupowałem w sklepiku na Romualda, tam był dość dobry wybór innych piw, ale nie wiem jak z Golemem. no i knajpa Craft Beer na rynku, ale jakiś czas temu pytałem i nic nie mieli, może składali jakieś zamówienie? ;)

Chodzi o Romualda 15 :) Zły adres był. Nie składali. Jak będą chcieli, to adres jest na stronie albo przez FB.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...