Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem skrót sparingu Legii i najlepszy na boisku Sebastian Szymański, każda ofensywna akcja to była jego zasługa + zaliczył asystę. Chłopaczek lat 17, czyli rocznik... 1999 :D Niesamowite to jest jak stary się już robię :kekeke:

 

Tak, chociaż jak masz tel w Playu to jest lepiej (bo masz do dyspozycji też Play now, a zatem i programy HBO). Pewnie jak aktywujesz u rodziców to kanałów nie pooglądasz :)

No właśnie patrzyłem przez Playa, bo mam telefon, ale pokazało mi, że muszę wykupić jakiś pakiet telewizyjny, nie wiem o co chodzi :-k Kanałów HBO i tak nie chcę, a rodzice mają już na TV wszystkie.

Odnośnik do komentarza

Pakiet playnow masz za darmo, jeżeli przedłużałeś z nimi umowę po 18.08.2016. Jeżeli wcześniej to chyba musisz zadzwonić i się dowiedzieć na jakich warunkach możesz dostać, bo nie znalazłem info.

 

EDIT: jeżeli rodzice mają kanały, a ich nie chcesz, to faktycznie lepiej, bo samo HBO GO (jak masz już wykupione kanały) kosztuje 10 zł (przynajmniej tak było ze 2 lata temu), a z kanałami chyba 30.

Odnośnik do komentarza

Przeglądam właśnie super express u rodziców, a tam zapowiedź super bowl - na całą stronę. Fajnie, tylko jako Matta Ryana 32l. "Sokoły" podpisano zdjęcie Matthewsa z Eagles, nawet w zielonym stroju z napisem :keke:

#notmyjob #ptaktoptak

Ja czekam na informacje ile pieczonych skrzydełek i hotdogow w tym roku zjedzą Amerykanie, oraz ile kosztuje minuta reklamy, bo to zawsze najbardziej jara korespondentow polskich mediów w USA.
Odnośnik do komentarza

 

Przeglądam właśnie super express u rodziców, a tam zapowiedź super bowl - na całą stronę. Fajnie, tylko jako Matta Ryana 32l. "Sokoły" podpisano zdjęcie Matthewsa z Eagles, nawet w zielonym stroju z napisem :keke:

#notmyjob #ptaktoptak

Ja czekam na informacje ile pieczonych skrzydełek i hotdogow w tym roku zjedzą Amerykanie, oraz ile kosztuje minuta reklamy, bo to zawsze najbardziej jara korespondentow polskich mediów w USA.

No ale to prawda z tymi reklamami, przeciez futbol amerykanski to tylko dodatek do reklam i tylko o nie chodzi w tym wszystkim. Zreszta pal 6 juz sam sport, ale wlasnie glownie przez ciagle przerywanie reklamami naprawde nie moglbym tego ogladac.

Odnośnik do komentarza

Nie wiedzialem, ze jest cos takiego jak polskie knedle, w polskim terytorium okupowanym (Dolny Slask) robi sie knedliki tylko z chleba.

Olso, knedle i knedliki to zupelnie co innego. Knedle to cos w stylu pyz na slodko, a knedliki to chleb na parze, czyli to co gotujesz,Maniak

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...