Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No i spoko, nie masz czasu to ok, rób jak uważasz. Tylko przemyśl zanim napiszesz jakie mogą być powody sprzedaży 2-3 letniego samochodu ;)

W kwestii kanału - owszem, prowadzę (iłem, jest zastój), ale nie czyni to ze mnie eksperta. Przygotowanie mam do każdego odcinka, popełniam jakieś tam błędy, ale nie skupiam się w swoich wystąpieniach na wiedzy merytorycznej, a na wrażeniach i emocjach.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

Ja widzę w ciągu 10 lat 17 filmów i 13 seriali w ciągu 16 lat. Zaiste, mało grała.

Chodziło mi o rolę pierwszoplanowe :P
A zdajesz sobie sprawę, że to nie tylko role pierwszoplanowe są ważne ?
Ale dają większą rozpoznawalność :)
Widać, że mało jeszcze wiesz :D
O przepraszam! Obejrzenie 5 edycji Oscarów coś już daje!

:D

 

I ani razu Boczarska się nie pojawiła. Jak więc ją traktować poważnie jako aktorkę z dorobkiem?

Odnośnik do komentarza

W ogóle jaka chujowa sprawa... Miałem jeszcze jedną siostrę, ale ona zmarła od razu po narodzinach w 95 roku, grób był w Choszcznie, przez tyle lat był cały czas stary, jeszcze lastryko, w 2015 roku mijał termin wykupu miejsca, więc wraz z siostrą wykupiliśmy na kolejne 20 lat i mieliśmy na wiosnę teraz postawić nowy pomnik i dzisiaj siostra pojechała na cmentarz i... nie ma grobu :| Puste miejsce. Jutro będziemy wyjaśniać w komunalce, ale ... masakra. Widzę tylko dwie opcje albo pomyłka ludzi z cmentarza albo któryś z rodziców chciał przeniesienia grobu, ale to wydaje się mało prawdopodobne...W listopadzie jeszcze był. Jak to błąd komunalki to założymy im sprawę w sądzie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...