Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Apropos leków - ostatnio z ciekawości liczyłem liczbę reklam w przerwie filmu dokumentalnego na ci polsat. Wyszło mi 10. Była jedna reklama volkswagena i jedna szamponu. Pozostałe 8 to reklamy leków. Coś z tym krajem jest nie halo.

Polacy zdecydowanie prowadza w liczbie branych lekow w UE.

 

No i przeciez to ziolo to zlo, ale nalogowe branie tramalu czy legalnych lekow na bazie opiatow juz jest ok xD

Odnośnik do komentarza

No tu już zależy o jakiej chorobie mówimy i o jakim dokładnie podejściu. Ale nigdy nie postawię wyżej nastawienia nad lekami, no nie ma chuja. Nauka na razie też nie stawia, choć zauważa pozytywny wpływ nastawienia i stanu psychicznego.

Przy niektórych schorzeniach nastawienie może być ściśle powiązane z lekami. Czasem stosowanie się do zaleceń lekarza wymaga dużo więcej samozaparcia, niż tylko pamiętanie o wzięciu pigułki. Różnego rodzaju diety są tutaj dobrym przykładem.

 

 

Ja wiem, że nie umiem grać w FM17, ale oni mi nawet nie chcą pomagać :keke:

 

https://www.youtube.com/watch?v=9swxPHHJ-2I

Kwestia nastawienia :kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja ostatnio widziałem kurs 3,00 na Milan z Torino. Postawiłem instynktownie, a okazało się, że to jednak Torino było faworytem :D

Bukmacherzy wiedzieli, co się kroi - Milan nie dostał dwóch karnych, Torino nie dostało dwóch czerwonych (tak naliczył Bergonzi, były szef sędziów we Włoszech), zamiast gładkiego zwycięstwa skończyło się na pogoni za remisem. Tagliavento :picard:

 

Co do głównego tematu - fanów wszelkiej maści homeopatii i innych szamanizmów fajnie kiedyś opisał Minchin: https://www.youtube.com/watch?v=KtYkyB35zkkMam niestety kogoś takiego w bliskim otoczeniu i o ile życie tej kobiety mi nie przeszkadza, o tyle jej wpływ na dzieci powoduje, że coraz bardziej popieram wszelkie regulacje umożliwiające odbieranie takim ludziom władzy rodzicielskiej.

Odnośnik do komentarza

Teraz jak wystarczająco mocno będziemy o tym myśleć lub modlić sie o to, to w Maryni pojawi sie GyzzBurn i jak przeczyta Waszą krytykę homeopatii, to rozpęta sie epicki shitstorm na dwa kartony popcornu :)

Myślałby kto, że ktoś taki jak on wierzy w leki, bo to chyba jedyna dla niego nadzieja?

Odnośnik do komentarza

Na to liczę. To przecież było wszystko przywoływanie GyzzBurna siłą woli. ;)

 

 

P.S. Zrobiłem i zjadłem zajebisty obiad:

 

- 4 frankfurterki

- 5 plastrów boczku

- 5 pomidorków koktajlowych

- 4 jajka

- 1 cebula

- 4 ząbki czosnku

- wuchta chipotle w proszku

 

Na oleju przysmażyłem cebulkę i czosnek, potem frankfurterki i boczek, dorzuciłem chipotle i jajka, wybełtałem na jajecznicę, dokroiłem pomidorki i kurwa było przepyszne. A wy co, dalej wegegówno czy zimnioki albo inne węgle? :> #paleostyle

Odnośnik do komentarza

Przez chwilę miałem ochotę coś odpisać Vamiemu na temat korzystania z internetu bez reklam, ale stwierdziłem, że zbyt fajna sobota jest, żeby wchodzić w takie dyskusje ;) Zaraz Real, później parapet u kumpla, pojedzony dobry obiadek u teściów, życie nie jest złe :)

Odnośnik do komentarza

Na to liczę. To przecież było wszystko przywoływanie GyzzBurna siłą woli. ;)

 

 

P.S. Zrobiłem i zjadłem zajebisty obiad:

 

- 4 frankfurterki

- 5 plastrów boczku

- 5 pomidorków koktajlowych

- 4 jajka

- 1 cebula

- 4 ząbki czosnku

- wuchta chipotle w proszku

 

Na oleju przysmażyłem cebulkę i czosnek, potem frankfurterki i boczek, dorzuciłem chipotle i jajka, wybełtałem na jajecznicę, dokroiłem pomidorki i kurwa było przepyszne. A wy co, dalej wegegówno czy zimnioki albo inne węgle? :> #paleostyle

Teraz na topie jest kurczak medium rare.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...