Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jajka, kiełbasa, boczek i chili to najlepsze połączenie. Najsmaczniejsze i najzdrowsze (in your face wegusy, locarb i paleo uber alles). Do tego jeszcze syrop klonowy np.

 

Syrop klonowy to ten locarb czy co :keke: ?

 

Ja dziś łosoś dziki na zmianę z indykiem z warzywami po burgundzku i trochę ryżu.

A przepraszam, pół granatu ojebałem, dobry.

Odnośnik do komentarza

Dobra, wysłałem prośby o oferty do kilku banków oferujących leasing, shit got serious :-k Odezwałem się też do kumpla znawcy samochodów co by polecał i jeszcze mam jednego znajomego pośrednika finansowego, to może on też ma w tym temacie doświadczenie :-k

Odnośnik do komentarza

 

Dobra, wysłałem prośby o oferty do kilku banków oferujących leasing, shit got serious

 

Reap, rozumiem, że to już ten czas, kiedy szuka się kombi? :P

 

Lol, od zawsze mam kombi, nigdy nie zrozumiem zwolenników sedanów :P

 

Teraz właśnie kminię czy SUV czy kombi :-k Bo te SUV-y to podobno nie są zbyt pojemne, co? :-k

Hesus, jak ja bym nie chciał kombi. No dobra, jest parę kombi jakie mi się podoba, ale Audi A6 i Volvo V60 czy Mazda 6 oraz wzwyż nie są zbyt tanie :keke:

Eh, no właśnie tego nie rozumiem. W tej samej cenie i takich samych kosztach eksploatacji dostajesz samochód o większych możliwościach - jak można to hejtować? :D

 

No ale ja nie kupuję samochodu, żeby wyglądał, tylko żeby był użytkowy :>

Odnośnik do komentarza

 

 

nigdy nie zrozumiem zwolenników sedanów :P

 

Niebo ładniejsza linia i nie krzyczą "jestem ojcem" z daleka :P


 

 

Teraz właśnie kminię czy SUV czy kombi :-k Bo te SUV-y to podobno nie są zbyt pojemne, co? :-k

 

SUV SUVowi nierówny, ale no zazwyczaj kombi są bardziej pakowne. SUV to jednak fancy pseudo terenówka, często obecnie ładniejsza niż pakowna.

Odnośnik do komentarza

 

 

Lol, od zawsze mam kombi, nigdy nie zrozumiem zwolenników sedanów :P Teraz właśnie kminię czy SUV czy kombi :-k Bo te SUV-y to podobno nie są zbyt pojemne, co? :-k

 

Każdy oczekuje od samochodu czegoś innego. Jeśli auto spełnia Twoje potrzeby to nie należy się martwić tym co sądzą inni. Przynajmniej w tym aspekcie jesteś gotowy do roli ojca ;)

 

SUV-a ma mój szef, ale to zimny Szwed, więc nie wiem czy chcesz znać jego opinię.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...