Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu dziwne? Ty wybierasz dla potrzeb, ja między innymi dla wyglądu. Jak wydawać kupę kasy to chuj z wyglądem, ważne żeby było funkcjonalne :> ? Każdy ma swoje kryteria. Ja bym zamiast kupować multipli szukałbym innego minivana ;)

 

A z tym krzyczeniem to takie moje myślenie, kombi mi się tak kojarzy bo jest rodzinne po prostu.


 

 

Eh, no właśnie tego nie rozumiem. W tej samej cenie i takich samych kosztach eksploatacji dostajesz samochód o większych możliwościach - jak można to hejtować? :D No ale ja nie kupuję samochodu, żeby wyglądał, tylko żeby był użytkowy :>

 

Po 1. nie hejtuje, a po 2. sam sobie odpowiedziałeś :P


 

 

SUV-a ma mój szef, ale to zimny Szwed, więc nie wiem czy chcesz znać jego opinię.

 

Patriotycznie ma Volvo ;) ?

Odnośnik do komentarza

 

 

Czemu dziwne? Ty wybierasz dla potrzeb, ja między innymi dla wyglądu. Jak wydawać kupę kasy to chuj z wyglądem, ważne żeby było funkcjonalne :> ? Każdy ma swoje kryteria. Ja bym zamiast kupować multipli szukałbym innego minivana ;)

 

Ajer, inne priorytety. Reap miał dziewczynę od kilku lat, teraz żonę.

 

My nie.


 

 

Patriotycznie ma Volvo ;) ?

 

BMW :keke:

 

... ale cały czas płacze nad Saabem, którego miał kilka lat temu :P

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem z ciekawości pojemność bagażnika w mojej CRV i porównałem do poprzedniego samochodu, którym jeździłem i jednak w SUV-ie pojemność bagażnika przy rozłożonych siedzeniach jest o 25% większa. Natomiast kombi zyskuje w stosunku do SUV-a przy złożonych siedzeniach.

Odnośnik do komentarza

Kurczę, nie wiem jak niektórzy z forum radzą sobie z czasem, gdy muszę być na bieżąco z tym co się dzieje w sieci.

Wyjechałem na dwa dni do domu rodzinnego, aby trochę odpocząć przed moim tournee. Było alko z ojcem w czwartek, ze znajomymi wczoraj, więc sobie tyle odpocząłem. Jeszcze wczoraj ogarnąłem te najważniejsze sprawy, trochę maili, trochę potrzebnych informacji itd. Dzisiaj już odpuściłem, bo najpierw do dziadków, później na cmentarz do drugich dziadków, zakupy dla rodziców i w drogę do Gdańska, także prawie cały dzień w samochodzie.

Teraz siadam do kompa i widzę, że sporo do ogarnięcia, m.in. Stan Futbolu, który trwa ponad godzinę, a to przecież sobota była... :) Nie wiem. Chciałem sobie wieczorem obejrzeć Milan - Napoli, meh.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...