Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gabe określał się jako prawicowiec :D Ale już się tego wstydził ;)

 

Po pierwsze - wychowałem się w rodzinie katolickiej praktykującej, byłem z sześć lat ministrantem i ze cztery lektorem (tzn jestem nadal, tylko nieaktywnym :P). Siedem lat z rzędu byłem na pielgrzymce na Jasną Górę. Kręciłem się raczej w oazowych klimatach.

 

Po drugie - mocno czytałem Nową Fantastykę ;)

 

Po trzecie - słuchałem rocka i heavy metalu.

 

Wystarczyło dodać 1+2+3.

 

Mimo że kwestionowałem sporo od najmłodszych lat, to jednak tego fundamentu (prawica - dobrzy, lewica - źli) wpojonego od małego świadomie nie ruszałem. Ale w końcu przyszedł i czas na question everything, zresztą jak się zastanowić, to ideały lewicowe wpoili mi rodzice, tylko pewnie sami o tym nie wiedzą :keke:

 

Bry :kawa:

Odnośnik do komentarza

 

 

To ja też coś oświadczę:

 

Dopóki na tym forum będą panoszyły się wynalazki typu Crowley, dopóty moja 'noga' więcej tu nie postanie:) forum zdycha nie przez to, że ludzie dorastają. Powodem jest to, że toleruje się tu debilizm, a MT jest najgorszą władzą w internecie (nie znam drugiego tak sztywnego forum). Nie chce mi się w to dłużej bawić, nie czerpię już przyjemności z zaglądania tutaj, więc kąpcie się we własnym sosie i całujcie na przemian w pały. Miło było poznać :)

 

Może czasem zajrzę do 'polskich kibiców' żeby zagrać na nosie SZk czy innym łowcom kiboli :lol:

Poplacz sie jeszcze do tego lamusie.

 

Hyde kiedyś jaka forma.

 

Na szczęście dałem sobie już spokój z internetową agresją. Wtedy chyba za dużo słuchałem rzeczy typu Hatebreed albo Terror :D

Odnośnik do komentarza

Normalne - ja po przerwie świątecznej ostrożnie podszedłem do sztangi i zrobiłem serię przysiadów z 10 kg mniej niż zazwyczaj, a później z kibelka wieczorem nie mogłem wstać :keke:

Jakim ciężarem robisz? Ja kilka miesięcy temu doszedłem do 115 kg, ale potem zacząłem drugą pracę i wszystko chuj :(

Odnośnik do komentarza

 

Normalne - ja po przerwie świątecznej ostrożnie podszedłem do sztangi i zrobiłem serię przysiadów z 10 kg mniej niż zazwyczaj, a później z kibelka wieczorem nie mogłem wstać :keke:

Jakim ciężarem robisz? Ja kilka miesięcy temu doszedłem do 115 kg, ale potem zacząłem drugą pracę i wszystko chuj :(

 

 

Ja doszedłem do 100kg i trochę się odezwały kolana i przystopowałem.

115kg to by mnie chyba w parkiet wgniotło :zawstydzony:

 

Przecież to nie wyścig. Każdy podnosi tyle, ile aktualnie może. Ja na ławeczce aktualnie wyciskam 60 kg i się nie wstydzę - to akurat ciężar, którym czuję, że pracuję, jestem w stanie zrobić pięć serii po osiem powtórzeń w poprawny technicznie sposób i się nie uszkodzić.

Odnośnik do komentarza

A ja się właśnie zastanawiam nad zmianą pracy. Niby dostałem awans, ale mam coraz mniej motywacji do łażenia po domach. Sprzedaż uwielbiam i wyniki mam dobre, ale oddałbym konia z rzędem za to, żeby klient przychodził do mnie.

 

Może wyślę aplikację do banku jakiegoś :-k

Odnośnik do komentarza

ja mam ciągle to samo zacznę chodzić w miarę regularnie dobijam do 90 na ławeczce do 10 powtórzeń na , a potem lnastępuje enistwo przerwa i od nowa od 70 w góre;( w życiowej formie miałem max 105 kg czyli swoją wagę na serie, a obecnie przy mojej wadze(112-114 kg) nie podniose ani razu:(

 

Ja na poziomej ćwiczę bez spottera, więc ciężar wziąłem tak, żeby przy ósmym powtórzeniu mógł jeszcze spokojnie wrzucić sztangę na widełki. Mógłbym dociągnąć ławeczkę do stojaka na przysiady i tam robić większym ciężarem (tam są regulowane bezpieczniki), ale albo są ławeczki zajęte, albo nie chce mi się jej ciągnąć przez całą siłownię, bo ktoś ją zaciągnął do smitha. :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...