Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieciakiem będąc ojciec grał razem ze mną w Wolf 3d, służyłem mu za kompas na tych mapach. I tak sobie myślę, że z tych gier wymagających przemocy jak Wolf, Doom, CoD itd. wyciągnąłem jako dzieciak same zalety - umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, samodzielność, zajebistą orientację w terenie...

parafrazując klasyka: ale zostałeś prawnikiem, więc nie wszystko poszło tak jak powinno.

Odnośnik do komentarza

W FIFIE są dla mnie tak nieczytelne te ekrany ze składami, że musiałem sobie skład Arsenalu rozpisać na kartce :D

 

Cech (Hitz, Macey) - Bellerin (Jeniknson, Chambers, Moore), Stones (Mustafi), Koscielny (Holding), Monreal (Gibbs) - Wilshere - R. Sanches (Xhaka, Zelalem, Rfine, Crolwley, Philips, Kamara, Toral, Ramsey) - Ozil, Delle Ali, Sanchez, Rashford (Iwobi, Oxlade, Giroud, Akpom, Niled, Wilcock, Asano).

Odnośnik do komentarza

 

Takie pytania na forach zwykle do niczego nie prowadzą. I tak przy tak tanich samochodach wszystko zależy od faktycznego stanu, którego nikt zdalnie nie oceni, a dowiesz się tylko, że lepiej dołożyć 50000 i kupić coś nowszego ;)

 

nie chce wydawac ponad 3k ;)

 

śmiechłem - https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15977671_1857123541283088_5696502200320197185_n.jpg?oh=2e38e41c67695aa7f01fb9e47bffdb22&oe=591DE43E

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...