Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, nie znam się na tym.

 

Skoro nie spodobała się Wam historia o kolędzie to może z FIFI? Wczoraj grałem karierę (bo Reap nie odpisał czy gra:P), drugi sezon Valencią skończyłem na 2 miejscu w lidze i wygraniu LM, trzeba odejść, przyjąłem ofertę Arsenalu:) Wcześniej jednak grałem MŚ Anglią. W pierwszym meczu z Polską, zero pomysłu na grę, nic nie szło, a Polacy dwie akcje, w tym jeden strzał życia Linettego i 2:0 w dupę :D. Drugi mecz, zmiana ustawienia, gramy z WKS, tracimy szybko gola... długo bijemy głową w mur, ale w końcu to wygląda. No i jest i on! Rashford strzela dwa gole w 3 minuty, od 82 do 85 minuty, potem dobija Wilshere. W trzecim meczu wygrywamy 2:0 z Walią. W 1/8 pokonujemy po ciężkim meczu i dogrywce Portugalię (w dogrywce dwa gole), 1/4 to Argentyna, gramy super, prowadzimy 3:1 i... 3:2, 3:3. Dogrywka, bez rezultatu i karne przegrywam w szóstej turze (nie umiem strzelać...).... :(.

Bo ja nie ogarniam tego czatu na originie, straszne dziadostwo ;) A zostawiłem kompa z odpaloną fifą na cały wieczór ;)

Odnośnik do komentarza

http://www.rejestrdomenzakazanych.pl/ Jak ktoś szuka nowego buka ;)

 

 

DOMAIN NAME: rejestrdomenzakazanych.pl
registrant type: individual
nameservers: alex.ns.cloudflare.com. 
grace.ns.cloudflare.com. 
created: 2016.08.01 14:12:52
last modified: 2017.01.10 11:15:50
renewal date: 2017.08.01 14:12:52

no option

dnssec: Unsigned


REGISTRAR:
OVH SAS

2 Rue Kellermann

59100 Roubaix

Francja/France

+48.717500200

bezpieczenstwo@ovh.pl
Odnośnik do komentarza

2k to mistrzowie błędów z dupy :DDD. Poszukałem trochę w necie i wystarczyło wejść w credits, wtedy gra po 2 minutach załapywała sieć i domagała się pobrania update'u...

 

Sam gameplay jest miodny, no ale tego typu problemy trochę odstraszają...

 

Z drugiej strony lepsze to niż NBA Live ;)

Odnośnik do komentarza

Podliczyłem i zostało mi już tylko 33 komiksy i zakończę Civil War :) Trochę nierówne, niektórych nie dało się czytać, ale niektóre historie są osom.

Szatanie, przez Ciebie nie tylko wykupiłem Marvela (promocja na dwa miechy w cenie jednego), ale po wciągnięciu się w komiksy dołożyłem tablet dla wygody.

Apage!

Odnośnik do komentarza

Nie tyle fejk, co podejrzane, że serwis rządowy (na taki wygląda) stoi na obcych serwerach :-k

 

Mi to bardziej wygląda na serwis w interesie serwisów, które uzyskały zezwolenie ministra, taka forma reklamy przez straszenie.

Serwisy rzondowe muszo miec .gov :)

Odnośnik do komentarza

 

 

http://www.marketing...e.php?art=48731gacek wybierasz się pooglądać? :keke:

Żebym jeszcze wiedział kto to tam jest ;)

Szanuję youtuberów chociaż o tyle, że nie wyciągają (chyba?) kasy bezpośrednio od matołów, nie jak coachowie, którzy sprzedają kit i wyciągają czasem od nieboraków ostatni grosz na naukę "żeby rozpocząć podróż, trzeba wykonać pierwszy krok". ;)

Odnośnik do komentarza

 

http://www.marketing...e.php?art=48731gacek wybierasz się pooglądać? :keke:

Żebym jeszcze wiedział kto to tam jest ;)

Szanuję youtuberów chociaż o tyle, że nie wyciągają (chyba?) kasy bezpośrednio od matołów, nie jak coachowie, którzy sprzedają kit i wyciągają czasem od nieboraków ostatni grosz na naukę "żeby rozpocząć podróż, trzeba wykonać pierwszy krok". ;)

Różnica jest taka, że jutuberzy targetuja w dzieci, a nie dorosłych. Dzieciom nie musisz mówić wprost "kupcie to" wystarczy im pokazać, że to masz, a one też będą to chciały, bo ich idol ma takie samo.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...