Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Masturbuję się z zamkniętymi oczami, puszczając sobie pod powiekami stopklatki wszystkich niedbałych koczków napotkanych w ostatnich dniach.


A tak jeszcze a propo mojego poczucia humoru, to ni chuj mnie nie śmieszy nic z tej całej akcji z San Escobar. Zwykłe przejęzyczenie a "lewaki" fapują się jak pojebani na dwie ręce.

+1, w ogole teraz najlatwiejszy sposob na skumanie, kto za kim jest, to sprawdzenie, czyje przejezyczenie kogos bawi...

Odnośnik do komentarza

 

 

A tak jeszcze a propo mojego poczucia humoru, to ni chuj mnie nie śmieszy nic z tej całej akcji z San Escobar. Zwykłe przejęzyczenie a "lewaki" fapują się jak pojebani na dwie ręce.

 

Było, wczoraj :P

 

Sprawy by nie było, albo by wygasła dość szybko, gdyby przeprosił za pomyłkę (delegata Saint Kitts and Nevis w szczególności :)). No ale buńczuczność Franka Drebina naszej dyplomacji to woda na młyn lewaków.

 

No i nikt nie zauważa śmieszności sytuacji, że już tak mamy wszystkich poobrażanych dookoła, że musimy się kumplować z krajami, których nikt nie potrafi na mapie wskazać.

Odnośnik do komentarza
No i nikt nie zauważa śmieszności sytuacji, że już tak mamy wszystkich poobrażanych dookoła, że musimy się kumplować z krajami, których nikt nie potrafi na mapie wskazać

 

Bo w ogólnym głosowaniu głos San Escobar ;) ma takie samo znaczenie jak głos na przykład Brazylii. Więc jeśli chcemy żeby Polska była niestałym członkiem Rady Bezpieczeństwa, to łatwiej jest dogadać się z takimi szkrabami niż gigantami. Może polityka obliczona na krótkotrwały zysk, ale ma to jakiś sens.

Odnośnik do komentarza

A tak jeszcze a propo mojego poczucia humoru, to ni chuj mnie nie śmieszy nic z tej całej akcji z San Escobar. Zwykłe przejęzyczenie a "lewaki" fapują się jak pojebani na dwie ręce.

 

Najbardziej śmieszy mnie jak KODziarska opozycja wyśmiewa się z tego, mając na swoim koncie "sześciu króli" czy "głowa psuję się od góry" pana Petru.

Odnośnik do komentarza

To tak samo dobre jak beka z PO, ktora cytuje teraz niuanse regulaminow sejmu co do glosowania poprawek blokowo czy podpisywania list po zamknieciu posiedzenia, a w poprzedniej kadencji jakos niezbyt przylozyla sie do regulaminowego wyboru sedziow TK... Falandyzacyjna hipokryzja.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jak to w necie, ktoś raz zrobił i poszło dalej...

 

Tylko jedno takie "wyzwanie" mi się spodobało, jakiś raper będzie nagrywał kawałek o tym jak będzie w akapie :keke:

Dalej siedzisz na tej rakowej grupie?

 

Moje ulubione wyzwanie to lekcja rzutu oszczepem z Marią Andrejczyk ;)

 

Tak, dzięki temu praktycznie nie muszę śledzić portali z newsami, bo wystarczy w wolnym czasie przelurkować grupę.

 

>lurkować grupę pełną raka

>zamiast rzetelnych źródeł informacji

 

xD

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jak to w necie, ktoś raz zrobił i poszło dalej...

 

Tylko jedno takie "wyzwanie" mi się spodobało, jakiś raper będzie nagrywał kawałek o tym jak będzie w akapie :keke:

Dalej siedzisz na tej rakowej grupie?

 

Moje ulubione wyzwanie to lekcja rzutu oszczepem z Marią Andrejczyk ;)

 

Tak, dzięki temu praktycznie nie muszę śledzić portali z newsami, bo wystarczy w wolnym czasie przelurkować grupę.

 

>lurkować grupę pełną raka

>zamiast rzetelnych źródeł informacji

 

xD

 

Sam robiłeś dokładnie to samo jeszcze rok temu i turlałeś bekę z nas, że nie rozumiemy ELITY tego kraju :roll:

Odnośnik do komentarza

To gość, który pisze kryminały, które się sprzedają. Jeśli od literatury oczekujesz wywoływania mistycznych przeżyć, a od każdego pisarza erudycji na poziomie Umberto Eco, to raczej nie jest to autor dla Ciebie. Ja tego gościa lubię, bo zrealizował coś bardzo trudnego do zrealizowania na podstawie konkretnego planu, którego konsekwentnie się trzymał, a poza tym jego książki sprzedają się w dużych nakładach. Być może nie świadczy to o poziomie literackim, niemniej jednak ja chcąc utrzymywać się z pisania wolałbym być kiepskim w oczach "inteligencji" i sprzedawać setki tysięcy egzemplarzy, niż byc teoretycznie super, a sprzedać kilka sztuk i musieć szukać innego źródła utrzymania.

Odnośnik do komentarza

Gościu pisze podejrzanie dużo i to albo coś historycznego albo dramat sądowy albo polityczne coś tam. Dlatego wydaje mi się, że to jest kiepskie, ale nie znam wiec może się mylę.

No i kilka cytatów z lubimyczytać (rozumiem, że to są cytaty "petardy"):

 

Kiedy walczysz ze świniami, czasem trzeba wejść do koryta.

 

- Macie przesrane - ciągnął Kordian.- Zaraz zjawią się tutaj ABW, CBŚ i wszelkie inne agencje, od których można utworzyć skrót. Łącznie z ZUS-em, a oni są najgorsi.

 

Był winny jak ocet. Bez dwóch zdań.

Odnośnik do komentarza

 

o, FM2017 w MediaMarkt za 109zl, nabylem :)

I to jest kurwa skandal jak mawiał klasyk. Kiedyś to ja za tyle kupowałem na premierę, żeby było śmieszniej, to też w MediaMarkt. Znowu poczekam do czerwca/do spadku ceny w okolice 50 zeta.

 

ja po zimowym patchu kupuje zawsze.

 

 

 

Jak to w necie, ktoś raz zrobił i poszło dalej...

 

Tylko jedno takie "wyzwanie" mi się spodobało, jakiś raper będzie nagrywał kawałek o tym jak będzie w akapie :keke:

Dalej siedzisz na tej rakowej grupie?

 

Moje ulubione wyzwanie to lekcja rzutu oszczepem z Marią Andrejczyk ;)

 

Tak, dzięki temu praktycznie nie muszę śledzić portali z newsami, bo wystarczy w wolnym czasie przelurkować grupę.

 

>lurkować grupę pełną raka

>zamiast rzetelnych źródeł informacji

 

xD

 

co uważasz za rak, chocby w porównaniu do takiego NN, czy innej libgrupki?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...