Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Reaper, kiedy FIFI?

 

Ciężki temat, bo wypierdala mi grę, chyba karta graficzna mi nie wyrabia :| To możliwe? Mam GT 740M...

 

ale możemy spróbować nawet teraz ;)

Bawiłem się właśnie swoim VR-em, ale jednak dość szybko mi się niedobrze w tym robi :D Jedna gierka logiczna spoko, fajne widoki, ale odpaliłem właśnie drugą i po 2min gry myślałem, że padnę na zawał, bo jakiś diabeł nagle się obok mnie zmaterializował :D

Odnośnik do komentarza

jmk ok


A to już ten moment kiedy warto coś takiego kupować, czy jeszcze za wcześnie?

Ja dostałem na urodziny, jako dostawka do telefonu za 300 zł to uważam, że zajebiste. Ale taki HTC Vive czy coś innego działającego bez telefonu to już wydatek 2000 zł, to nie wiem czy warto. Lepiej PS kupić ;)

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry meczyk z Reaperem ;).

Dopiero się uczę tej gry na PC, na PS jednak inaczej się gra w pracy ;)

 

Ale nie zmienia to faktu, że nadal nie znoszę tej FIFY - AI zawodników jest strasznie słabe IMHO :/ No i wkurza mnie, że w tej wersji mało wychodzą do prostopadłych podań, w 16 to ja praktycznie tylko na tym się opierałem grając Realem, crossowe podania nad linią obrony na skrzydło. Dośrodkowania też średnio działają, właściwie tylko klepą się tu opłaca grać.

Odnośnik do komentarza

A to już ten moment kiedy warto coś takiego kupować, czy jeszcze za wcześnie?

Gdy kupowałem żonie telefon to okulary dostałem gratis. Owszem, fajny gadżet, obejrzeć filmik czy nawet w coś zagrać ale na dłuższą metę trochę nuda. Za to grałem też na htc vive i to już ma potencjał na fajne granie, immersja fajna ale wymaga sporo miejsca.

Odnośnik do komentarza

Ale kurwa to jest żenujące, jak nawet w takich sytuacjach ktoś musi się wozić jaki to jest alternatywny i nie wie co to Gwiezdne Wojny. Żyć w dzisiejszej popkulturze i nie wiedzieć co to SW, nie widzieć chociaż klasycznej trylogii to dla mnie równoznacznie z byciem kulturalnym analfabetą (nie musi ci się podobać, tak jak nie musi się podobać 12 gniewnych ludzi albo kurwa Casablanca, ale znać po prostu wypada, tak jak wypada znać klasyczne dzieła literackie).

 

To tak a propos...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...