Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

RTJ rzeczywiscie megastrzał. Weszlo od razu i nie chce puścić. Ja mam problem z h-h, że kompletnie do mnie nie trafia w wersji live (wyjątkiem chyba był Vincent Staples w tym roku). Takie RTJ z plyt mnie gniecie, a na żywo było meh.

 

Podobnie jak Flinth mam problem z Queen. To pojedyncze strzaly zanurzone w ogromnej mieliznie. Mercury mógł trafić znacznie lepiej, jeśli chodzi o muzyków. Z drugiej strony ze swoim imagem doskonale wbił się w całą tę szopkę. Ale jako całość dla mnie niestrawne. :)

Odnośnik do komentarza

Nie widzę w tym nic złego, ja przez to przesłuchałem wszystko Bowiego, wcześniej znając tylko hity, więc jest z tego plus.

 

A co ma piernik do wiatraka? Chodzi mi o to, że nagle wszyscy na fejsbuku zapałali do niego miłością, chociaż nikt nie wie co się z nim działo od 2008 roku :) funny shit man!

Odnośnik do komentarza

GS nie ma sensownej obrony. Dodanie Duranta do składu i zrezygnowanie jednocześnie z wysokich, których mieli wygląda bardzo słabo. Ofensywnie to magia, ale jak rzuty przestają wchodzić (a przy dobrej obronie przestają), to nagle kapeć..

Odnośnik do komentarza

CMF uczy, bawi, no i jak się okazuje - leczy! dziękuję kolegom (Meler i jmk, jmk i Meler) którzy przepisali mi leki na odległość, dzięki czemu w sobotę byłem w dobrym stanie, a dzisiaj jestem normalnie baja-bongo. no, więc wypije piwko z tej okazji!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...