Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nas to w sumie pewnie już nie będzie dotyczyło, ale nasze dzieci i wnuki będą żyły w muzułmańskiej Europie opartej na prawie szariatu

To jest mit. Niska dzietność nie jest cechą religii, lecz cechą bogactwa. W Europie na przykładzie Francji jak na dłoni widać, że muzułmańska ludność ma z każdym pokoleniem bogatszym (a są bogatsze siłą rzeczy) coraz niższą dzietność i baardzo szybko zmierza ku normie europejskiej. Zresztą dzietność muzułmańska nie jest jakoś tak niebywale wyższa od europejskiej + startują z pozycji dość niskiego odsetku mieszkańców.

Zatem hasła o tym, że w perspektywie pokolenia/dwóch Europejczycy będą żyć w szariackiej Europie to baśni z mchu i paproci, ewentualnie teksty polityczne na poziomie "Żydzi zatruwają wodę pitną" z Do Rzeczy Der Stuermer, zmierzające tylko i wyłącznie do eskalacji nienawiści względem muzułmanów. To i to należałoby wyciąć z dyskursu publicznego.

Nawiasem mówiąc mimo grozy tej sytuacji jakoś mi lżej żyć w Europie zagrożonej atakami muzułmańskimi, niż w Europie opanowanej przez nacjonalistów. Ten drugi scenariusz przerabialiśmy, dał dużo więcej ofiar niż muzułmanie są w stanie sobie wymarzyć.

 

Also bawią mnie kibole twierdzący, że "muzułmanie to element niebezpieczny, trzeba ich do upadłego kontrolować", którzy jednocześnie bez cienia wątpliwości narzekają, że państwo ich do upadłego kontroluje i w ogóle co to za złe służby, że monitorują ich działania. :keke:

 

@T-m graty :)

Wideo related https://youtu.be/QsBT5EQt348
Odnośnik do komentarza

@jmk: brzmi dobrze, każdy pracodawca przy przedłużaniu umowy i gadce o podwyżce nagle znajduje 100 minusów na Twój temat ;) ale brzmi jakby chciał dalej z Tobą współpracować, więc trzymam kciuki :) nie pamiętam ile teraz dostajesz, ale tak szczerze to 2k netto powinieneś dostać spokojnie za taką robotą z takimi umiejętnościami :-k

 

@Flint: własnie odpaliłem i w online nie mogę wejść

 

@all: FM 17 za 115 zł na cdkeys - brać? Bo akurat bym popykał w tzn. międzyczasie :-k

a teraz na Steam jakaś aktualizacja się nakazała zainstalować :-k

 

 

Reaper, no właśnie, teraz zarabiam 1500zł, a licząc rentę to jakby 2100. A chciałbym 2000 z pensji i 600 z renty, żeby mieć 2600. Skoro najniższa krajowa ma być prawie 1500zł to nie uważam, że wymagania zarobków za pracę, którą teraz wykonuję są jakieś wygórowane. Co miesiąc z całych kosztów pracy tj. teraz 2500, PFRON daje 1125zł (to się już nie zwiększy). Muszę postawić się twardo, poznał mnie, wie co umiem, jak pracuję, ale też ile choruję, ile mogę pracować maks itp. I na tych warunkach musi mnie zaakceptować lub nie, to jego decyzja, żeby potem nie miał pretensji czy nie żałował. Ja sobie bez pracy prędzej czy później poradzę i znajdę nową, chociaż ta mi się bardzo podoba, ale nie będę też pracował za taką kwotę albo jeszcze więcej, bo wiem, że nie muszę, że stać mnie na więcej.

 

 

--

Link do muzułmanów:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Rywalizacja-religii-w-XXI-wieku-Kiedy-islam-dogoni-chrzescijanstwo,wid,17471030,wiadomosc.html?ticaid=11850c

Może być? Mnie na przedmiocie o demografii też uczyli tego co tu napisali.

 

Chrześcijan jest w Europie mniej, bo ateizm, a także "kariera", model 2+1 lub tylko 2 itp itd. A muzułmanie raczej nie stają się ateistami, mają kulturę wielodzietną i dopiero ci, którzy awansują i bogacą się mają tych dzieci mniej, ale ich nie ma % dużo (jeszcze), a ci "oddołu" się rozmnażają. Do tego sama migracja też.

A steama ktoś ddosował. Słabi są, takie hajsy, a taki prosty atak ich zawiesza na wyprzy :D.

Odnośnik do komentarza

Czyli nawet przy tej szalonej rozrodczości muzułmanów ich udział w czasach, o których mówił lad jako panowanie szariatu, będzie wynosił ok. 30%. Jakoś nie widzę, by te 30% przy uwzględnieniu laicyzacji i niskiego radykalizmu większości europejskich muzułmanów wprowadziło nam Indonezję wbrew pozostałym 70%.

Odnośnik do komentarza

nie ma czegoś takiego jak "kultura wielodzietna" - badania nad dzietnością pokazują, że zależą one od poziomu rozwoju danego kraju, im wyższy średni poziom życia i większy dostęp do służby zdrowia to dzietność zmniejsza się do poziomu 2,0-2,1 (czyli zastępowalność pokoleń)

cały świat przez to przechodzi, Europa jako pierwsza, ale taki Bangladesz miał 30-40 lat temu dzietność na poziome 7-8, teraz ma około 2,3-2,5

Odnośnik do komentarza

@jmk: jeśli normalnie nie-inwalida zarabiałby u tego kolesia 2000, to koszty pracodawcy byłyby ok. 3500 (mocno upraszczam, nie pamietam). Ty w tym momencie kosztujesz pracodawce 1500 zł. Zakładając, że odejmujemy kilka dni pracy, bo czasami jesteś na tym L4, to nadal taki zwykły pracownik by go kosztował ok. 3000 zł, a Ty go kosztujesz obecnie 1500. Więc do poziomu jego kosztów 2500 jesteś konkurencyjny wobec nie-inwalidów moim zdaniem i do takiej kwoty możesz startować moim zdaniem bez łaski. On skoro jest przedsiębiorcą, to na pewno umie to sobie przeliczyć ;)


U mnie już 16% FM 2017 się zassało, Steam is back :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...