Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby tylko te wygłupy się nie skończyły rozlewem krwii. 6 lat temu wróciłem z emigracji i zaczynam poważnie myśleć nad kolejną...

 

Akurat tutaj jestem przekonany, że ten naród da się wyruchać bardziej zanim wyjedzie na ulice. Btw: Jaś który obejmuje laskę tak, że dłoń jest 1,5 metrów od niej gada o robieniu lodów :-k Może w czymś ma jednak wprawę :-k

Odnośnik do komentarza

Żeby tylko te wygłupy się nie skończyły rozlewem krwii. 6 lat temu wróciłem z emigracji i zaczynam poważnie myśleć nad kolejną...

Mam całkiem podobną rozkminę. Nie bardzo widzę możliwość, jak to się może skończyć bez rozlewu krwi. Dopóki ludzie dostają swoje 500 zł to nie pomyślą przy następnych wyborach (o ile będą, bo przecież mają w dupie konstytucję i prawo, więc równie dobrze też wybory mogą się odbyć w sali kolumnowej).

Zmieniając temat na luźniejszy to zajebiście dzisiaj wygląda strona Onetu. Zrobili ramkę okolicznościową o premierze gwiezdnych wojen, a poniżej zdjęcie Dudy z Macierewiczem i generałami utrzymane w tej samej kolorystyce. Wygląda, jakby to był kadr z filmu :keke:

Odnośnik do komentarza

Żeby tylko te wygłupy się nie skończyły rozlewem krwii. 6 lat temu wróciłem z emigracji i zaczynam poważnie myśleć nad kolejną...

 

No i to jest najbardziej przejebane. Bo poparcie się nie zmienia specjalnie z tego co widzę, a nawet gdyby Unia przywaliła jakąś blokadą czy czymkolwiek za łamanie jakichś praw to i tak Janusze mają wyjebane bo to Unia, a PiS mówi, że Unia zła.

 

WCHUJ się cieszę, że mam dwa języki opanowane dobrze, serio.

 

I tam, jutro wychodzę, dzisiaj mogę siedzieć na serialu :P

 

Ty też? Może się spotkamy!

 

 

Ja na bilard i kręgle, a Ty?

Odnośnik do komentarza

 

 

No i to jest najbardziej przejebane. Bo poparcie się nie zmienia specjalnie z tego co widzę, a nawet gdyby Unia przywaliła jakąś blokadą czy czymkolwiek za łamanie jakichś praw to i tak Janusze mają wyjebane bo to Unia, a PiS mówi, że Unia zła.

Jak zignorujesz prorządowy ośrodek badawczy, to wszystkie pozostałe pokazują PiS ok 8% mniej niż w wyborach. Jeśli istotnie powstanie sensowna koalicja antypisowska (co przewiduję przed kolejnymi wyborami, jeśli te będą, bo PiS jest przyparty do muru i zdolny do wszystkiego), to te sondaże się poważnie zmienią na korzyść opozycji IMO.

Odnośnik do komentarza

 

No i to jest najbardziej przejebane. Bo poparcie się nie zmienia specjalnie z tego co widzę, a nawet gdyby Unia przywaliła jakąś blokadą czy czymkolwiek za łamanie jakichś praw to i tak Janusze mają wyjebane bo to Unia, a PiS mówi, że Unia zła.

Jak zignorujesz prorządowy ośrodek badawczy, to wszystkie pozostałe pokazują PiS ok 8% mniej niż w wyborach. Jeśli istotnie powstanie sensowna koalicja antypisowska (co przewiduję przed kolejnymi wyborami, jeśli te będą, bo PiS jest przyparty do muru i zdolny do wszystkiego), to te sondaże się poważnie zmienią na korzyść opozycji IMO.

 

Szczerze wątpię. Nawet, jak teraz jest te 8%, to jednak weź pod uwagę, że to jest po kilku niepopularnych ustawach, wielu aferach, manifestacjach itp. Praktycznie zawsze to tak wygląda, że poparcie spada po wyborach, a potem z powrotem wzrasta przed kolejnymi, bo partia trzyma pozytywne ustawy na sam koniec kadencji.

 

 

 

No i to jest najbardziej przejebane. Bo poparcie się nie zmienia specjalnie z tego co widzę, a nawet gdyby Unia przywaliła jakąś blokadą czy czymkolwiek za łamanie jakichś praw to i tak Janusze mają wyjebane bo to Unia, a PiS mówi, że Unia zła.

No chyba, że dopieprzą tak, że na 500+ nie wystarczy. Wtedy poparcie PiS siądzie.

Odnośnik do komentarza

 

No i to jest najbardziej przejebane. Bo poparcie się nie zmienia specjalnie z tego co widzę, a nawet gdyby Unia przywaliła jakąś blokadą czy czymkolwiek za łamanie jakichś praw to i tak Janusze mają wyjebane bo to Unia, a PiS mówi, że Unia zła.

Jak zignorujesz prorządowy ośrodek badawczy, to wszystkie pozostałe pokazują PiS ok 8% mniej niż w wyborach. Jeśli istotnie powstanie sensowna koalicja antypisowska (co przewiduję przed kolejnymi wyborami, jeśli te będą, bo PiS jest przyparty do muru i zdolny do wszystkiego), to te sondaże się poważnie zmienią na korzyść opozycji IMO.
Ty chory...

Mońdziole!

 

Żeby tylko te wygłupy się nie skończyły rozlewem krwii. 6 lat temu wróciłem z emigracji i zaczynam poważnie myśleć nad kolejną...

Akurat tutaj jestem przekonany, że ten naród da się wyruchać bardziej zanim wyjedzie na ulice. Btw: Jaś który obejmuje laskę tak, że dłoń jest 1,5 metrów od niej gada o robieniu lodów :-k Może w czymś ma jednak wprawę :-k

Bo ci twoją laskę obetne Brudi!

:P

Hajd pisałeś jakiś tekst w najnowszym Playboyu? Bo kupuje ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...