Skocz do zawartości

Marynia przez 513 miesięcy nie płaci obiecanego wynagrodzenia za pracę, ale pracownicy nadal są uśmiechnięci, bo jest dla nich bardzo miła


krzysfiol

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czytasz, nie obrażam z tobą papieża

 

Kindle, którego dostałem rok temu pod choinkę, wpłynął super na moje czytelnictwo - w tym roku poszło 46 książek.

 

Btw. co tam u was mordy? Ja sobie pojezdzilem nowa BMW 5, a teraz sobie cziluję w Ritz Carlton w Penha Longa.

 

1e8189c9de1dd4a1cf0caf925cdf2204.jpg taki widok z balkonu

 

A to fura

 

9b07993be04d368a9ba281ebb6a775ab.jpg

Odnośnik do komentarza

Pad do PS3 wyglądający prawie jak nówka kupiony za 100 zeta. Babka wystawiła wczoraj przed 15 i fartem zdążyłem jako pierwszy zaklepać bo telefonów miała full. Jeszcze nawet cena na opakowaniu była - 209 zł :keke: Inna sprawa, że sam pad może mieć i ze 3 lata, no ale wygląda spoko i działa, ale trzeba go podładować.

Odnośnik do komentarza

Kurde, teraz mnie zdołowaliście :|. 42, 46 książek? :| Kiedy wy to czytacie? Ja generalnie czytam niby sporo, ale głównie w ramach kształcenia zawodowego (choć jednocześnie for fun), branżowe monografie, itp. Poza tym gazety, czasopisma, ciekawe internetowe portale, blogi, itp. Takich stricte książek to przeczytałem w 2016 chyba z 5 albo 6 i mam poczucie, że to dobry wynik :|.

Odnośnik do komentarza

 

Bry. Ja gdyby nie Kindle to też bym wiele nie poczytał. Ale, że Kindelek ma światełko to mogę sobie przed spaniem spokojnie poczytać bez denerwowania drugiej połowy ;). Do końca sierpnia było 30 przeczytanych, na koniec roku powinno do ~50 dobić.

Właśnie muszę sobie albo dokupić lampkę do kindelka, albo w ogóle wymienić na nowszy model. Po 3 latach niestety przestał działać mi jeden z przycisków do przewijania stron :/
Teraz były dobre promo na Kindle więc trochę zaspałeś ;-).
Odnośnik do komentarza

Kurde, teraz mnie zdołowaliście :|. 42, 46 książek? :| Kiedy wy to czytacie? Ja generalnie czytam niby sporo, ale głównie w ramach kształcenia zawodowego (choć jednocześnie for fun), branżowe monografie, itp. Poza tym gazety, czasopisma, ciekawe internetowe portale, blogi, itp. Takich stricte książek to przeczytałem w 2016 chyba z 5 albo 6 i mam poczucie, że to dobry wynik :|.

Głównie w tramwaju, no i nie będę sciemnial że czytam jakieś ambitne dzieła, w tym roku przeczytałem np cały cykl o Inkwizytorze Jacka Piekary i parę kryminałów Mroza, a takie rzeczy idą szybko.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...