Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czyli w następnej Maryni ankieta na temat bana dla Jaha? :-k

I zakazu wstępu do maryni Łodziana ;)

 

Mylisz się w zeznaniach, najpierw było Łodzian, teraz "Łodziana" (już pomijam, że powinno być Łodzianina, ale akurat po Tobie nie można się spodziewać stosowania poprawnej formy)...

 

łodzianina ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Czyli w następnej Maryni ankieta na temat bana dla Jaha? :-k

I zakazu wstępu do maryni Łodziana ;)

 

Mylisz się w zeznaniach, najpierw było Łodzian, teraz "Łodziana" (już pomijam, że powinno być Łodzianina, ale akurat po Tobie nie można się spodziewać stosowania poprawnej formy)...

 

łodzianina ;)

 

touche ;)

Odnośnik do komentarza

Misiek Twoja mama padła ofiarą biurokracji i całej tej sztucznej walki o równouprawnienie w obecnej wersji feministek. Współpracuje i powodzenia jej życzę.

 

 

 

Chyba maskulistów :)

Mam nadzieję że skończy się na pouczeniu, ale mnie akurat osobiście raziły takie ogłoszenia, stereotypowe to mocno i krzywdzące, jeśli jest z góry założone że skoro stu facetów lub sto kobiet czegoś nie umiało to sto pietwsza też się nie nada... No i będąc właścicielem jakiegoś przedsiębiorstwa, będąc osobą mającą trochę oleju w głowie, wiedząc jacy teraz wszyscy dookoła mądrzy i postępowi - po cholerę samemu wystawiać się na strzał.

Odnośnik do komentarza

 

Misiek Twoja mama padła ofiarą biurokracji i całej tej sztucznej walki o równouprawnienie w obecnej wersji feministek. Współpracuje i powodzenia jej życzę.

 

 

Chyba maskulistów :)

Mam nadzieję że skończy się na pouczeniu, ale mnie akurat osobiście raziły takie ogłoszenia, stereotypowe to mocno i krzywdzące, jeśli jest z góry założone że skoro stu facetów lub sto kobiet czegoś nie umiało to sto pietwsza też się nie nada... No i będąc właścicielem jakiegoś przedsiębiorstwa, będąc osobą mającą trochę oleju w głowie, wiedząc jacy teraz wszyscy dookoła mądrzy i postępowi - po cholerę samemu wystawiać się na strzał.

 

To wiesz, równie dobrze mając firmę przeprowadzkową raczej szukasz mężczyzn i też masz kurde w ogłoszeniu pisać, że potrzebujesz osoby? Równouprawnienie kończy się jak trzeba wnieść szafę na czwarte piętro ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Czyli w następnej Maryni ankieta na temat bana dla Jaha? :-k

I zakazu wstępu do maryni Łodziana ;)

 

Mylisz się w zeznaniach, najpierw było Łodzian, teraz "Łodziana" (już pomijam, że powinno być Łodzianina, ale akurat po Tobie nie można się spodziewać stosowania poprawnej formy)...

 

 

Profesor Miodek tak pisze!

 

Odnośnik do komentarza

Czy jmk nie staje się już powoli męczennikiem :-k ?

#ofiarasystemu #pozdrowieniadowięzienia

Chciałem dziś pomóc Miśkowi, jakoś doradzić, a i tak mój ulubiony użytkownik dał mi minusa, to się nazywa determinacja! I straszny brak szacunku do swojego czasu swoją drogą :keke:

Vaartcik, jak tam Ci się gra w tego FMa, co to go dzięki mnie kupiłeś? :) Te minusy to są wyrazy wdzięczności? :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...