Skocz do zawartości

Marynia z wąsem w kamizelce bomber, jako prawilna złotówa, przez 511 kilometrów goni kierowcę Ubera


krzysfiol

Psychotest  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Adrian, nie spoileruj wyników. Dobry mecz i Dudkowi polecalem do oglądania

 

:*

 

Ale następne kilka postów na wszelki wypadek ominąłem. :keke: Plan na dzisiaj to może Boston-Cavs, pewnie Wolves i na pewno OKC-GSW. Takie małe zwieńczenie tego powalonego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Mnie znajomy opowiadał, że czasem wyjeżdza do Holandii albo Urugwaju i tam lubi sobie pograć w różne gry (w tym FMa) i z tego co mówił, to naprawdę fajne doświadczenie i zupełne inne wrażenia. Myślę, że poleciłby każdemu od czasu do czasu spróbować, żeby zobaczyć jak inaczej można odbierać daną grę i odczuwać sam przebieg rozgrywki.

 

A wlaśnie wódka/piwo (czy generalnie alkohol) kiepsko wpływa na game experiance.

Odnośnik do komentarza

Mnie znajomy opowiadał, że czasem wyjeżdza do Holandii albo Urugwaju i tam lubi sobie pograć w różne gry (w tym FMa) i z tego co mówił, to naprawdę fajne doświadczenie i zupełne inne wrażenia. Myślę, że poleciłby każdemu od czasu do czasu spróbować, żeby zobaczyć jak inaczej można odbierać daną grę i odczuwać sam przebieg rozgrywki.

 

A wlaśnie wódka/piwo (czy generalnie alkohol) kiepsko wpływa na game experiance.

 

A to w Polsce nie mogę zajarać do FMa ;> ?

Odnośnik do komentarza

No trochę się postarzałem :D patrzę, że premiera FMa i tak mnie tkneło żeby zobaczyć co tu słychać. Widzę stara gwardia obecna :) Zupełnie nie siedzę w temacie warto poświęcić trochę czasu na nowego FMa?

ja kupilem zeszloroczna edycje i spedzilem przy niej nie wiecej jak 50h - gdzie te czasy, ze przy jednej wersji FMa spedzalo sie po kilkaset albo nawet kilka tysiecy godzin...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...