Skocz do zawartości

Marynia z wąsem w kamizelce bomber, jako prawilna złotówa, przez 511 kilometrów goni kierowcę Ubera


krzysfiol

Psychotest  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh, w niedzielę zamówiłem TV i konsole, do dziś nie dostałem jeszcze od x-komu maila z linkiem do wniosku ratalnego, w środę pisałem im maila, w czwartek pisałem im wiadomość na forum i dziś zadzwoniłem to gość był zdziwiony, że nikt mi nie odpisał i że tego wniosku nie wysłali. Organizacja niesamowita.

 

Ja im dzisiaj rano zadałem pytanie, czy jak zamówię komponent dzisiaj, to na jutro będzie w sklepie do odbioru. Odpisali mi o 17, że jeśli dzisiaj do 16 zamówię tę rzecz, to jutro będzie do odbioru bez problemu...

Odnośnik do komentarza

 

Zapytaj go Hajd, czy pamięta jak w Szczecinie pił wódę w pokoju hotelowym z dwiema piętnastolatkami XD

A co to za ciekawa historia?

 

Nic znanego szerszej publiczności, ale info z pierwszej ręki (od osoby, która w tym uczestniczyła). Do niczego nie doszło, no ale za rozpijanie nieletnich już chyba jakiś paragraf się znajdzie :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Zapytaj go Hajd, czy pamięta jak w Szczecinie pił wódę w pokoju hotelowym z dwiema piętnastolatkami XD

A co to za ciekawa historia?

 

Nic znanego szerszej publiczności, ale info z pierwszej ręki (od osoby, która w tym uczestniczyła). Do niczego nie doszło, no ale za rozpijanie nieletnich już chyba jakiś paragraf się znajdzie :D

 

A to chujek.

Odnośnik do komentarza

Moja hiszpańska koleżanka poradziła mi, żeby z moją sprawą ukarania mnie za wybory uderzyć do mediów/prasy ;). Ma znajomego w La Vanguardii i możemy sprawdzić, czy temat będzie miał wzięcie. W sumie nie wiem, czy to zrobić ;)

 

Za co Cię ukarali? :-k

Odnośnik do komentarza

Ciągle za komisję wyborczą ;)

 

Wlepiono mi karę finansową, ale mogę iść na ugodę za niższą stawkę.

 

Generalnie jestem skłonny zapłacić, żeby mieć święty spokój, i pewnie to zrobię, a potem ewentualnie do mediów mógłbym uderzyć :-k

 

Edit:

W zasadzie to nie muszę tak szczegółowo pisać, więc trochę poskracałem ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...