Skocz do zawartości

Marynia z wąsem w kamizelce bomber, jako prawilna złotówa, przez 511 kilometrów goni kierowcę Ubera


krzysfiol

Psychotest  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wiem, był na każdym meczu World Series i chyba na wszystkich NLCS z Dodgers.

o kurdebele, Budweiser jaką kosmiczną reklamę nakręcił po zwycięstwie Cubs. Mistrzostwo.

 

Nie kumam w ogóle bejzbola, ale ta cała historia z Cubs, 108 latami oczekiwania i wygraniu serii od stanu 1-3 to coś, co chyba już nigdy się nie powtórzy.

 

 

Chłopcze, American Dream. Cavs zdobywają tytuł po milionie lat odbijając się od 1-3, Cubs też z 1-3. Rok cudów :keke:

 

Odnośnik do komentarza

niech mnie ktoś nauczy into taktyka w fmie 17, bo to co dzieje się do tej pory to jakieś himalaje absurdu i brawa dla gorzowa. 4-4-2? gdzie tam, nic nie funkcjonuje jak powinno. 3-5-2? trzy mecze dobre, potem znowu bieda. 4-5-1? dwa gole przez cały okres urzędowania padły tak jak chciałem żeby grali, potem radośnie piłka na skrzydło i dośrodkowanie po ziemi które trafia w słupek. po raz 20. a zmiany w trakcie meczu przeważnie powodują że z 0:0 robi się 0:1 albo 0:3, chłopaki potrafią się spiąć tylko na ligę mistrzów.

 

http://oi65.tinypic.com/r1jzpw.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...