Skocz do zawartości

Marynia z wąsem w kamizelce bomber, jako prawilna złotówa, przez 511 kilometrów goni kierowcę Ubera


krzysfiol

Psychotest  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Chyba mogę już powiedzieć, że moja pierwsza strona w tej firmie dla klienta skończona.

 

Pochwal się

Korpo srorpo. Mając własną firmę w pracy się jest 24h/7.

 

Ale nie jesteś uwiązany jak pies nie? ;)

 

No nie, to Twój wybór. Zawsze możesz iść na etat.

Odnośnik do komentarza

 

Chyba mogę już powiedzieć, że moja pierwsza strona w tej firmie dla klienta skończona.

poczekaj poczekaj, zacznie klient marudzić, to dopiero się narobisz :keke:

 

 

Nie no robi dla firmy, więc powinno to przejść w miarę fajnie.

Ale jak ja bez firmy ostatnio przerabiałem stronę to właścicielka strony przez czas mojej pracy dodała sobie kilka artykułów, kilka pozycji w menu, dodała galerie i pliki......

Przerzuciłem I PRETENSJE.....

Odnośnik do komentarza

 

 

Chyba mogę już powiedzieć, że moja pierwsza strona w tej firmie dla klienta skończona.

 

Pochwal się

Korpo srorpo. Mając własną firmę w pracy się jest 24h/7.

 

Ale nie jesteś uwiązany jak pies nie? ;)

 

No nie, to Twój wybór. Zawsze możesz iść na etat.

 

 

Na etat? Daj Pan spokój :P

 

 

Łe kurwa ale to brzydkie.

Znaczy nie czepiam się wykonania, niby prostota a kurwa brzydkie :D

Nasze usługi powinny mieć boxy kończące się takimi samymi wymiarami, bo fujka

 

 

Jak już jest wypierdolony sidebar prawy to przydałoby się wszystko rozciągnąć na całą stronę a nie artykuł zachowuje się jakby tam ten sidebar był

Odnośnik do komentarza

 

 

Łe kurwa ale to brzydkie. Znaczy nie czepiam się wykonania, niby prostota a kurwa brzydkie :D Nasze usługi powinny mieć boxy kończące się takimi samymi wymiarami, bo fujka Jak już jest wypierdolony sidebar prawy to przydałoby się wszystko rozciągnąć na całą stronę a nie artykuł zachowuje się jakby tam ten sidebar był

 

No takie kolory chciał i szablon też ten.

 

Boxy faktycznie, może jutro poprawię w robocie ;). A ułożenie strony to też właśnie tak miało być i tak było w oryginale. Nie było rzeczy, którą chciał, a ja nie zrobiłem.

 

Nasz klient nasz pannnnn.

Odnośnik do komentarza

 

 

Glowna strona Onetu kaze mi wylaczyc adblocka, bo w przeciwnym razie nie bede mogl z niego korzystac :lol:

Wow, mam to samo :lol:

 

No to trzeba nowy ogólny portal znaleźć ;)

 

Wlasnie patrzylem na wp, ale tam gowno az wylewa sie z monitora. Na onecie jest przynajmniej lekko przykryte :/

 

na wp sobie adblock chujowo radzi z reklamami (mam polskie definicje dodane)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...