Skocz do zawartości

Marynia z wąsem w kamizelce bomber, jako prawilna złotówa, przez 511 kilometrów goni kierowcę Ubera


krzysfiol

Psychotest  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mój brat jest MISTRZEM. Pisałem, że będzie miał dziecko, zwolnili go z pracy itp? Dostał nową, dzisiaj był pierwszy dzień, budzę się od rana..patrze a ten nakurwia na kompie :keke: Powiedział lasce, że idzie do roboty, przyszedł do domu pograć, bo jak mówi "Nie pójdzie do pierwszej lepszej roboty" :keke:

 

Mój mózg tego kurwa nie ogarnia :| Nie ma chuja, siedzę i mam takiego karpia na ryju, że chyba dzisiaj z domu nie wyjde :o

 

Bukchonorończyznamaznaczenie, nie dla każdego pierwsza lepsza to marzenie :keke:

 

 

Dobrze, że się wyprowadzam, bo jeszcze bym chuja musiał utrzymywać :kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Jeśli filmiki na yt mają więcej niż 3-4 minuty to nie oglądam. Naprawdę nie wiem kto ma ochotę wysłuchiwać wysrywów o życiu jakiegoś obcego kolesia przez 10 minut.

Ja np. nie ogarniam jak ktoś ogląda, jak ktoś gra w gry zamiast grać samemu Oo Dla mnie niepojęte :|

 

Ja rozumiem oglądać, żeby się czegoś nauczyć, tak jak na przykład oglądam czasem filmiki z CK2 albo pokera. Chociaż moja kumpela ogląda filmy z gier, które jej nie pójdą na kompie, żeby poznać fabułę :D

 

z ck można zrobić świetnego fabularzyowanego gameplaya, patrz Trashingmad

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...