Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem po chuj, jakaś judaistyczna magia czy coś... A Fifa na pc to zajebista sprawa, bo masz to samo co z konsol tylko z padem za 140zl zamiast z konsola za 1400.

 

tutaj niestety Hyde ma racji trochę ;) generalnie wersje na PC to zło straszne w ostatnich latach. sporo problemów z optymalizacją pod starsze wersje

 

w konsole wkładasz płytę i jedziesz

 

z drugiej strony, jeżeli fifa ma być jedyną grą na konsolę to lepiej PC. (menedżer, cities, strategie, gry przez www)

 

nie ma jednoznacznej odpowiedzi do jest lepsze.

Odnośnik do komentarza

Laptop > konsola

 

Konsoli nie da się zabrać do szpitala i tam grać w FIFĘ.

 

Wygrałem?


Konsola > PC, oczywiste. Tak jak koty > psy i pomidorowka > rosol. Sa pewne sprawy z ktorymi sie zwyczajnie cywilizowanemu czlowiekowi nie wypada sprzeczac.

 

ROTLF, u mnie wsio odwrotnie :D.

Odnośnik do komentarza

 

Konsola > PC, oczywiste. Tak jak koty > psy i pomidorowka > rosol. Sa pewne sprawy z ktorymi sie zwyczajnie cywilizowanemu czlowiekowi nie wypada sprzeczac.

Koty>psy? Widzę duże deficytu testosteronu. Może jeszcze w ten poniedziałek strajkujesz?

 

Nieee - niedorozwinieci tez maja prawo do zycia. A nawet dyskusji. Ze mna. W tym temacie.

 

PS Zurek > pomidorowka.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...