Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

2/4 zrobione. Trochę długo ale musiałem posiedzieć przy wzorcach projektowych..... :/

Tak sie nazywa kebab czy pizza? :keke:

 

 

Pizza i Fifa :keke:

Tak wgl to jestem wdzięczny za hindusów, którzy łopatologicznie tłumaczą wszystkie sprawy związane z programowaniem. Ale ich akcent to jest horror. Nie dość że mam wrażenie, że on zaraz zacznie śpiewać i tańczyć jak w Bollywoodzie, to jeszcze czasem muszę cofać i się zastanawiać o co mu chodzi.

Odnośnik do komentarza

 

 

Oglądał ktoś roast Szpaka? Było coś godnego uwagi?

 

Tadla wygrała ;)

 

 

Jej występ właśnie dziś widziałem więc jeżeli ona była najlepsza, to musiało być marnie.

 

Kopiec i standardowo Rejent, reszta slabo... ogólnie cienki roast, liczyłem, że Szpaka lepiej przeczołgają, a Tadle zmixują z Durczokiem i TVNem :P

 

Jahu ocenia po aparycji, jak zawsze ;)

Odnośnik do komentarza

Co ja przeczytałem? Scorpio, czy ty kiedykolwiek grałeś w Civke?

A co, nie wygladam na kogos kto gral w strategie? :P

i jak się nie wkurwić...

http://i.imgur.com/vEB9MeG.png

Wyglada na kogos, kto probowal wciagnac reszte do gry przy AA na pre-flopie, majac za przeciwnika kolesia ktory juz na flopie mial strita ;) Gra slow-play tym razem nie wejszła (zreszta, tak samo jak zazwyczaj :/)

 

Edyta sie poprawia ze jednak gosc Cie dopadl nie na flopie, tylko na turnie, wiec pewnie wciaz grales slow-play.

Odnośnik do komentarza

Bry

 

 

» Smutne wieści dotarły z Filadelfii: Ben Simmons doznał złamania piątej kości śródstopia w prawej stopie. Więcej szczegółów w tej sprawie dopiero przyjdzie nam poznać. Początkowo zakładano, że zawodnik wybrany z jedynką ubiegłego Draftu nabawił się tylko niegroźnego skręcenia kostki na piątkowym treningu 76ers, ale prześwietlenie nie pozostawiło już żadnych wątpliwości i utalentowanego skrzydłowego czeka najpewniej dłuższa przerwa od koszykówki.

 

... :|

Odnośnik do komentarza

Bry

 

 

» Smutne wieści dotarły z Filadelfii: Ben Simmons doznał złamania piątej kości śródstopia w prawej stopie. Więcej szczegółów w tej sprawie dopiero przyjdzie nam poznać. Początkowo zakładano, że zawodnik wybrany z jedynką ubiegłego Draftu nabawił się tylko niegroźnego skręcenia kostki na piątkowym treningu 76ers, ale prześwietlenie nie pozostawiło już żadnych wątpliwości i utalentowanego skrzydłowego czeka najpewniej dłuższa przerwa od koszykówki.

 

... :|

eee, miałem złamaną piątą kość śródstopia. 4-5 tygodni i było po wszystkim. w NFZ a nie w NBA

Odnośnik do komentarza

 

Czytałem posty z wczorajszej nocy. Chyba wszyscy byli pijani, bo taki niezrozumiały bełkot :P

z programowania to tylko pralkę Manieczku programujesz ;-) ?

 

Ja mówię o tych o pokerze, nie tych o programowaniu. Niemniej jednak tak. Kiedyś się uczyłem C++, html-a i pascala, ale to było dawno i o ile z html-a to chociaż pamiętam kilka komend dotyczących obróbki tekstu, to z pozostałych to już nic nie pamiętam.

A jak pokazuje dzisiejszy poranek to nawet ekspres do kawy jest problematyczny. Czekam z 5 minut przy ekspresie przestępując z nogi na nogę i wkurzam się, że tak długo mu schodzi z tą kawą, zaczynam nawet podejrzewać awarię. Ostatecznie okazało się, że zapomniałem włączyć.

Odnośnik do komentarza

@Scorpio

Oni limpowali do BB, ja preflop zagrałem ok 6xBB, obydwaj call, na flopie zagralem za 90% puli (przy ich checku), ale przyznam się, że takich kart się na showdownie nie spodziewalem...

W takim razie, jezeli ten gosc z 64s sprawdzil 6BB, to trafiles na niezlego gagatka :-k

 

 

W sumie ten drugi tez spoko ziomek ze sprawdzil all-ina z 44 majac juz 3 overy na flopie :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...