Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jutro mam w planach pieczenie pizzy :)

 

A co do szpilkostrady to jak zwykle w Polsce fuszerkę odwalają. Zamiast oszczędzać na osobach, które nie potrafią dobrać obuwia do nawierzchni powinni znaleźć jakieś porządne rozwiązanie. Np. wożenie lektyką, albo coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza

w konsole wkładasz płytę i jedziesz

 

z drugiej strony, jeżeli fifa ma być jedyną grą na konsolę to lepiej PC. (menedżer, cities, strategie, gry przez www)

 

nie ma jednoznacznej odpowiedzi do jest lepsze.

A to można mieć tylko jedna rzecz? :)

PC do strategii, klasyków i FM, konsola do reszty, tablet do internetu ;)

Odnośnik do komentarza

 

w konsole wkładasz płytę i jedziesz

 

z drugiej strony, jeżeli fifa ma być jedyną grą na konsolę to lepiej PC. (menedżer, cities, strategie, gry przez www)

 

nie ma jednoznacznej odpowiedzi do jest lepsze.

A to można mieć tylko jedna rzecz? :)

PC do strategii, klasyków i FM, konsola do reszty, tablet do internetu ;)

 

Paaaanie i gdzie to wszystko pomieścić w kawalerce :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Ale to tylko bogaci tak mogą.

Bez przesady z tymi bogatymi.

Konsole kupiłem w czerwcu 2014 za 1600. Mam ja wiec jakieś 30 miesięcy. Koszt póki co 50 zł z hakiem za miesiąc. Z tych Twoich głupich ;) wyjazdów miałbyś ze dwie konsole.

Tablet to wrzuciłem, bo mam stacacjonarnego PC (trzy lata ma, zero inwestycji bo konsola ;)) a telefon trochę za mały do internetow.

Paaaanie i gdzie to wszystko pomieścić w kawalerce :kekeke:

Brzmisz jak moja mamełe, która myślała, ze "konsola do gier" jest wielkości flipera ;) A tu skrzyneczka mniejsza od dekodera z kablówki.

Odnośnik do komentarza

 

Ale to tylko bogaci tak mogą.

Bez przesady z tymi bogatymi.

Konsole kupiłem w czerwcu 2014 za 1600. Mam ja wiec jakieś 30 miesięcy. Koszt póki co 50 zł z hakiem za miesiąc. Z tych Twoich głupich ;) wyjazdów miałbyś ze dwie konsole.

Tablet to wrzuciłem, bo mam stacacjonarnego PC (trzy lata ma, zero inwestycji bo konsola ;)) a telefon trochę za mały do internetow.

Paaaanie i gdzie to wszystko pomieścić w kawalerce :kekeke:

Brzmisz jak moja mamełe, która myślała, ze "konsola do gier" jest wielkości flipera ;) A tu skrzyneczka mniejsza od dekodera z kablówki.

 

 

No dobra, a gry to Ci koty do domu przynoszą? :P Jedna gra to dwa wyjazdy :D.

 

Kupiłem se Forze Horizon 3 a teraz jaram się jak pochodnia na Civ VI, kasa z delegacji przyda się jak złoto :)

 

Na PC?

CIV VI

FM17

Mafia III

Battlefield 1

 

Bez przesady, CivV była fajna od początku. DLC wystrzeliły ja na wyższy level, ale nie sprawiły, ze stała się grywalna, bo taka była od razu. Poza ukróceniem czitu ze zwycięstwem kulturowym ;)

 

To znaczy? Co z tym kulturowym czitem?

 

 

Kupiłem se Forze Horizon 3 a teraz jaram się jak pochodnia na Civ VI, kasa z delegacji przyda się jak złoto :)

Civ VI bedzie grywalne za jakis rok, jak wydzie pewnie do tego czasu z 5 DLC.

 

 

Ja nie mam żadnego DLC do V, a mimo to 65h przegrane.

Odnośnik do komentarza

A jak tam me_who Multimedia? Wszystko hula? :)

Narzekam tylko podczas płacenia rachunku ;)

Jak będzie jakiś fajny Internet to daj znać ;)

To znaczy? Co z tym kulturowym czipem?

Może nie tyle czit, co sposób, który wykorzystywał błąd w założeniach gry. W gołej Piątce zwycięstwo kulturowe dawał Projekt Utopia, który był polityka społeczna. A te, jak wiadomo szybciej się nabija, jak ma się mało miast. I takim mikroskopijnym państwem trzepię się kulturę o wiele szybciej niż rozległa i wpływowa cywilizacja. I to zmieniono w Dlc, gdzie musisz mieć naprawdę potężna cywilizację, żeby wygrać kulturowo (w uproszczeniu coś jak USA w realu).
Odnośnik do komentarza

http://www.violence-online.pl/spod-lady/krzysztof-kwiatkowski-trzy-szostki-im-wiecej-slucham-tym-mniej-wiem/

 

Meyde się do nas nie przyznaje (pierwsze pytanie) :/

 

(wiem, że w domyśle chodzi o fora muzyczme ale pytanie niedoprecyzowane :P)

czo on robi?

 

Kupiłem se Forze Horizon 3 a teraz jaram się jak pochodnia na Civ VI, kasa z delegacji przyda się jak złoto :)

najpierw tu niby prawo prawy, dziecko ten tego... a tu wydoił podwyżkę stawki za delegację :D

 

 

Ale to tylko bogaci tak mogą.

Bez przesady z tymi bogatymi.

Konsole kupiłem w czerwcu 2014 za 1600. Mam ja wiec jakieś 30 miesięcy. Koszt póki co 50 zł z hakiem za miesiąc. Z tych Twoich głupich ;) wyjazdów miałbyś ze dwie konsole.

Tablet to wrzuciłem, bo mam stacacjonarnego PC (trzy lata ma, zero inwestycji bo konsola ;)) a telefon trochę za mały do internetow.

Paaaanie i gdzie to wszystko pomieścić w kawalerce :kekeke:

Brzmisz jak moja mamełe, która myślała, ze "konsola do gier" jest wielkości flipera ;) A tu skrzyneczka mniejsza od dekodera z kablówki.

 

trzeba mieć duży tv, na monitorze 22-24" to troche słaba opcja ;) nie no śmieje się. PS5 za kilka lat może i ja kupię(no chyba, że jakaś rewolucja na rynku PC się pojawi w przyłym roku - premiera AMD może coś ożywi po stronie Intela)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...