Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

O TY CHUJU! TA ZNIEWAGA KUTASA WYMAGA!!!

Już mam rozporek rozpinać?
Nie ty kurwa :keke:

 

 

Znaczy chcesz komuś obciągać? Nie czaje Twojego systemu obelg :-k

 

 

A pierdolcie się sami!

 

 

 

 

 

O TY CHUJU! TA ZNIEWAGA KUTASA WYMAGA!!!

Już mam rozporek rozpinać?
Nie ty kurwa :keke:

 

 

Znaczy chcesz komuś obciągać? Nie czaje Twojego systemu obelg :-k

 

też już się pogubiłem

 

 

 

 

A pierdolcie się sami!

Odnośnik do komentarza

To chyba Ty masz syf na kompie, bo mi śmiga aż miło.

No chyba nie, bo wszystko mi działa bez zarzutu, nawet Fifa 16 mi działała bez zarzutu. Poza redundancja danych i ich wpływem na zajęte miejsce na dysku systemowym nie miałem żadnych problemów z brakiem formata przez tak długi okres czasu.

 

 

Freezuje się podczas gier online, dziwna rzecz generalnie jak format nie pomoże to dzwonie do tych kutafonòw i niech mi oddają polskie złote.

Odnośnik do komentarza

 

To chyba Ty masz syf na kompie, bo mi śmiga aż miło.

No chyba nie, bo wszystko mi działa bez zarzutu, nawet Fifa 16 mi działała bez zarzutu. Poza redundancja danych i ich wpływem na zajęte miejsce na dysku systemowym nie miałem żadnych problemów z brakiem formata przez tak długi okres czasu.

 

 

Freezuje się podczas gier online, dziwna rzecz generalnie jak format nie pomoże to dzwonie do tych kutafonòw i niech mi oddają polskie złote.

 

freezuje tzn. aplikacja czy caly komputer? jakie temperatury podzespolow?

Odnośnik do komentarza

Tempy zajebiste, zresztą bardziej wymagające gry mi działają bez zarzutu. Freezuje się tylko aplikacja, komp działa normalnie.

https://m.reddit.com/r/FIFA/comments/5573ck/cant_finish_fut_game_can_barely_finish_season?sort=confidence&utm_source=mweb_redirect&compact=true tutaj na szybko opisywalem rano problem przed wyjściem na siłke, nikt nic sensownego nie odpowiedział to nie chce mi się czekać czy jakaś latka to naprawi.

Odnośnik do komentarza

 

ale bym zjadl takom pitce jak Dudek bedzie zamawial, u mnie same gownopizze nawet dominos :hang:

było się nawpierdalać za wczasu na urlopie w polszy :P

 

 

a owszem, zwlaszcza ze u mnie na wiosce taka dobra, ze nie idzie sie przejesc :wub: ale urlop sie juz skonczyl miesiac temu :(

Po ki chuj wy jeszcze te fify kupujecie, to jest tak spierdolona gra ze glowa mala :/ gorszy jest tylko No Man's Sky od Hyde'a

 

 

zwlaszcza, ze to samo bylo w 16 xD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...