Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa, sprzedaż przedmiotów na olx jako studium januszyzmu, sebixowości i karynowości w jednym.

 

- Zapraszam po odbiór o 18, pasuje pani?

- Tak

 

18:30

 

- Bedzie pani?

- Cos mi wypadlo, moge byc o 19?

- Zapraszam jutro o 18.

- No, moze będę.

 

 

I oczywiscie nie będę, tylko bd i nie w ogóle, tylko wgl :)

 

dfba4748a16c848ddcb2b94112678e9f.jpg

 

Nic mi nie mów, jak sprzedawałem meble z domu, to było tak: Mieli przyjechać o 18, nikt się nie pojawił to dzwonię, będziemy o 19, o 19 sms, czy mogą o 20 być. Nie przyjechali wcale, podobno zepsuł się samochód, przyjadą jutro. Jutro cisza, więc dzwonię. Dziecko chore, będziemy jutro. Ostatecznie nie przyjechali wcale.

Odnośnik do komentarza

Kurwa, sprzedaż przedmiotów na olx jako studium januszyzmu, sebixowości i karynowości w jednym.

 

- Zapraszam po odbiór o 18, pasuje pani?

- Tak

 

18:30

 

- Bedzie pani?

- Cos mi wypadlo, moge byc o 19?

- Zapraszam jutro o 18.

- No, moze będę.

 

 

I oczywiscie nie będę, tylko bd i nie w ogóle, tylko wgl :)

 

Eeee tam. Zdarza mi się sprzedawać drzwi poekspozycyjne za 70% wartości. Na początku jeszcze mnie coś tam dziwiło, ale po próbach utargu drzwi z ościeżnicą za 100 zł. Wiadomościami typu, to "niech mi Pan uszykuje takie 3 " (Treść: POEKSPOZYCYJNE POSIADAMY TYLKO 1 SZTUKE). "Podrzuci mi Pan w cenie?" (drugi koniec kraju)."Zmieści mi się to w rame?" (wymiar drzwi podany na stronie). "A wezme to na motór?" (drzwi kurwa, chociaż ten akurat zabrał, bo przyjechał z przyczepką). "Wezmę od ręki niech Pan tylko opuści 50 zł" (drzwi za 130 zł).

Całe szczęście nie ma tam żadnych komentarzy więc ostatnio trolluje tam tak, że kończy się na jednym pytaniu. W opisie aukcji jak byk "klamka nie należy do zestawu" i nagle pytanie "-a te drzwi to z klamką?" -"Nie, klamka nie należy do zestawu", "-ale klamka jest na zdjęciu" odpowiedz "-Ściana też jest, chce Pan?" i święty spokój <3

 

Odnośnik do komentarza

 

Kurwa, sprzedaż przedmiotów na olx jako studium januszyzmu, sebixowości i karynowości w jednym.

 

- Zapraszam po odbiór o 18, pasuje pani?

- Tak

 

18:30

 

- Bedzie pani?

- Cos mi wypadlo, moge byc o 19?

- Zapraszam jutro o 18.

- No, moze będę.

 

 

I oczywiscie nie będę, tylko bd i nie w ogóle, tylko wgl :)

oszczędza czas xD

Albo nie ma pieniędzy żeby kupić samogłoskę. :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

Hm nasze piwo jest najdroższym piwem w Tesco. :-k

 

W każdym tesco jesteś?

 

My wysyłamy do ogólnokrajowego centrum dystrybucji. Nie mamy pojęcia, do których konkretnie to trafia. Wiem natomiast, że Hopken! Hopken! jest takim hitem, że dziś dzwonili, że chcą więcej. Niestety, więcej nie ma, bo sprzedaliśmy wszystko ;)

 

 

A no to tylko gratulować

Odnośnik do komentarza

Kurwa, sprzedaż przedmiotów na olx jako studium januszyzmu, sebixowości i karynowości w jednym.

 

- Zapraszam po odbiór o 18, pasuje pani?

- Tak

 

18:30

 

- Bedzie pani?

- Cos mi wypadlo, moge byc o 19?

- Zapraszam jutro o 18.

- No, moze będę.

 

 

I oczywiscie nie będę, tylko bd i nie w ogóle, tylko wgl :)

Msz cś d tkg pswnctw?

Odnośnik do komentarza

O albo sprzedawałem drukarkę laserową Brothera, która drukowała dobrze, jednak swoje lata miała i wymieniliśmy na nową szybszą. Mieliśmy dwa dodatkowe pełne tonery warte 60 zł i chcieliśmy drukarkę sprzedać za 130 zł. Kurwa ilu cwaniaków się przewinęło przez olx to sobie sprawy nie zdajecie, ale 80% pytających schodziło z ofertami poniżej 80 zł. Pewnie żeby odświeżyć i sprzedać jako prawie nieśmiganą za 300

Odnośnik do komentarza

Nikt chyba nie zrozumiał :(

 

To wrzucam linka:

 

https://www.youtube.com/watch?v=bdUn6X853Rg

 

Jeden z lepszych skeczów jakie oglądałem :D.

 

Ja zrozumiałem. Ten skecz jest genialny <3

 

Uwaga, uwaga i też go często wrzucam na naszego fanpejdza, boooo fb nie dociera do wszystkich, oraz pojawiają się nowi lajkujący (to takie tam wtrącenie do zarzutów Melera o męczeniu jednym screenem ;) )

Odnośnik do komentarza

Kurwa, sprzedaż przedmiotów na olx jako studium januszyzmu, sebixowości i karynowości w jednym.

 

- Zapraszam po odbiór o 18, pasuje pani?

- Tak

 

18:30

 

- Bedzie pani?

- Cos mi wypadlo, moge byc o 19?

- Zapraszam jutro o 18.

- No, moze będę.

 

 

I oczywiscie nie będę, tylko bd i nie w ogóle, tylko wgl :)

 

Mieszkanie tak sprzedajesz?

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...