Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma to jak sie przypierdalac dla zasady :)

nie ma nic zlego w cytowaniu swoich postow gdy chce sie zachowac kontekst

zwlaszcza w tematach, gdzie posty moga pojawiac sie czesto i przy braku cytowania mozna ten kontekst czasem zgubic

Chyba Ty się przypierdoliłeś dla zasady :-k. W przykładzie, do którego odniósł się Ingnenting, gdzie Ty widzisz zachowanie kontekstu i ewentualność zgubienia się w czymkolwiek?

Po wakacjach to pustki rozumiem na forum gimbaza.org, ale w naszym szacownym gremium?

Bezrobotni wypełniają tę lukę :kekeke: ;)

 

btw. timon, w Nidzicy są same firmy meblarskie czy Ty celujesz w tę branżę? Tak pytam, bo ostatnio mój Elbląg stał się jakimś centrum meblowym, bo tylko firmy tego typu się tam otwierają :-k

Odnośnik do komentarza

nie ma to jak sie przypierdalac dla zasady :)

nie ma nic zlego w cytowaniu swoich postow gdy chce sie zachowac kontekst

zwlaszcza w tematach, gdzie posty moga pojawiac sie czesto i przy braku cytowania mozna ten kontekst czasem zgubic

 

nie ma to jak sie przypierdalac dla zasady do przypierdalania sie dla zasady

Odnośnik do komentarza

 

 

btw. timon, w Nidzicy są same firmy meblarskie czy Ty celujesz w tę branżę? Tak pytam, bo ostatnio mój Elbląg stał się jakimś centrum meblowym, bo tylko firmy tego typu się tam otwierają :-k

 

Jest kilka firm meblarskich. Właśnie po rozmowie jestem na tego technologa. Rysunki, dokumentacje, AutoCad, technika - trochę się to różni z tym co do tej pory robiłem :keke:

Odnośnik do komentarza

To mi się podoba. Do pociągu metra wchodzi najebany koleś, zatacza się z boku na bok, idąc na przód pociągu, czasem do kogoś gada. Maszynista zapewne widział wszystko w kamerach, następny przystanek, ochrona juz czeka na stacji, wchodzą i wypraszaja delikwenta :)

 

W Polsce ktoś by został spoliczkowany za dzielenie Polski przed tym, później ewentualnie by wysiadł w Pierzchnie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...