Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dzien dobry.

 

Dzisiaj jeden z ostatnich wolnych dla mnie dni. Ale pospane, sniadanko zrobione, beta Battlefielda 1 na PS4 juz sie sciaga - to bedzie dobry dzien w domku ;)

:-k

 

 

Beta za free jest dla wszystkich i tylko na PS?

 

Jutro, chyba od 19, dla wszystkich. Na PC tez.

Odnośnik do komentarza

Nie pisz do mnie takimi trudnymi słowami, bo mi czaszka od środka wybuchnie ;).

 

 

Zabłysnąłem na rozmowie kwalifikacyjnej, że coś jednemu pracownikowi nie działało w kompie i szef mnie pyta czy mógłbym zobaczyć, bo skoro studiuję informatykę... no i mu się strona (ich) zmieniła na język angielski i nie mogli wejść w żaden produkt, no to usunąłem ciasteczka z ostatniej godziny i zadziałało ;). Czasem mam wrażenie, gdyby nie te wszystkie choroby to mógłbym być stworzony do jakichś lepszych rzeczy i prac, a tak trzeba brać co jest i iść dalej...

Odnośnik do komentarza

 

 

Hawk: Jak tam edukacja? Będziesz magistrem?

pomidor

 

Też tak odpowiadałem przez jakieś 2 lata, polecam jednak coś zrobić żeby zmienić ten stan rzeczy, nie masz pojęcia jaką to daje ulgę i satysfakcję (w tej kolejności).

 

mam absolutne zero weny twórczej, przeraża mnie to w związku z czym najlepiej nic nie robić, w końcu samo się zrobi

 

 

nie?

Odnośnik do komentarza

Rodzice zapewne fani tego serialu. :P

 

Swoją drogą ja też znam (znałem?) jedną Karinę, taka trochę patologia, dlatego kontekst używania imienia rozumiem :keke:

 

ja miałem w klasie w Lo Karinę, jedna z najnormalniejszych loszek jakie mi było dane poznać. Fajna kumpela. Reaper - rocznik 91 to moj rocznik, więc może to moja kumpela :p

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Hawk: Jak tam edukacja? Będziesz magistrem?

pomidor

 

Też tak odpowiadałem przez jakieś 2 lata, polecam jednak coś zrobić żeby zmienić ten stan rzeczy, nie masz pojęcia jaką to daje ulgę i satysfakcję (w tej kolejności).

 

mam absolutne zero weny twórczej, przeraża mnie to w związku z czym najlepiej nic nie robić, w końcu samo się zrobi

 

 

nie?

 

 

Nie, jak nie ruszysz dupy i się nie obronisz to obrośniesz chujem z pizdą babci na czole.

 

 

Rodzice zapewne fani tego serialu. :P

 

Swoją drogą ja też znam (znałem?) jedną Karinę, taka trochę patologia, dlatego kontekst używania imienia rozumiem :keke:

 

ja miałem w klasie w Lo Karinę, jedna z najnormalniejszych loszek jakie mi było dane poznać. Fajna kumpela. Reaper - rocznik 91 to moj rocznik, więc może to moja kumpela :P

 

 

Kurde, ja też miałem Karinę w klasie w LO i była jedną z najmądrzejszych z klasy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...