Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

zastanawiam sie nad project cars, ale w sumie nie mam kierownicy

 

kupiłbym Cities Snowfall ale kurde zeby chociaz za 30zł był a nie 40... jmk poszukasz jakieś dobrej oferty :P ?

Serio to aż taka wielka różnica? :D

 

za pierdołę, która dodaje tramwaje, temperaturę i deszcz(chyba), to jednak chyba tak :) tymbardziej, że za podstawową wersję gry płaciłem 32zł...

Odnośnik do komentarza

jak ustawiasz bocznych obronców przy wysunietych skrzydłowych?

No to zależy czego od nich wymagam. Jak skrzydłowi mają schodzić do środka, to boczni obrońcy powinni wtedy grać szeroko i zapewniać opcje na skrzydłach. U mnie z reguły jeden obiega, a drugi zabezpiecza skrzydłowego. I bardzo rzadko gram wysuniętymi skrzydłowymi.

Odnośnik do komentarza

Ja mam Windows 10 i naprawdę sobie chwalę. Zwłaszcza mi się podobają opcje z widżetami. Wystarczy, że kliknę w menu start i mam kursy interesujących mnie akcji, prognozę pogody, najciekawsze wiadomości, do tego wszystkie skrzynki mailowe połączone jednym programem. Na początku mnie to przerażało, bo wiem, że odbywa się kosztem prywatności, ale jednak jest to ogromna wygoda, a też wątpię, żeby kogoś w Microsofcie aż tak interesowało moje życie prywatne i zainteresowania.

Odnośnik do komentarza

 

Może być:

 

http://i.imgur.com/qNXJ9OI.jpg

 

? ;)

miałem na myśli printscreen Twojego posta ;)

 

żeby kogoś w Microsofcie aż tak interesowało moje życie prywatne i zainteresowania.

nawet jeżeli to zapewne dokładnie to samo śle W7/W8...

 

Trochę mniej danych miał, bo nie miałem np. kont pocztowych podpiętych pod menu start :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...