Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

107 strona, a MT się znowu opierdala. :roll: Kto w ogóle na nich głosował? :roll: Za czasów Icona Marynia zawsze była punktualnie!

chyba przyjadę Ci spuścić wpierdol za niedługo, czuwaj!

 

Tia. Tobie się nawet nie chce Maryni nowej założyć, a co dopiero spuszczać komuś wpierdol :P

Odnośnik do komentarza

 

 

107 strona, a MT się znowu opierdala. :roll: Kto w ogóle na nich głosował? :roll: Za czasów Icona Marynia zawsze była punktualnie!

chyba przyjadę Ci spuścić wpierdol za niedługo, czuwaj!

 

Tia. Tobie się nawet nie chce Maryni nowej założyć, a co dopiero spuszczać komuś wpierdol :P

 

dobra, przejrzałeś mnie na wylot :P ja mogę jakiegoś czerstwologa założyć, ale casting konczy sie o 21 dopiero chyba dzis... jakis dziki tlum sie rzucił na mieszkanie w klimacie czar PRL-u

miałem grać nottingham, no ale mają zakaz transferowy w pierwszym sezonie :/ więc lipa. poszukiwania klubu cd.

ziomeczku, skąd to zwątpienie ?

Odnośnik do komentarza

 

Żabek jest kilka, więc to nisza wypełniona. Mówię, że ja wezmę każdą robotę, którą uznają za odpowiednią i się w sprawach produkcji nie odzywają.

Mam nadzieję, że mówisz nam, a nie np. w liście motywacyjnym, czy w rozmowie kwalifikacyjnej. Bo jednak wysyłając sygnał desperacji zyskujesz pewność, że nikt Cię nie zatrudni, a jak już to zrobi, to po to, żeby wykorzystać.

 

Maniuś, czy Ty mnie masz za debila? Mówię zostawiając cv, że mogę nauczyć się wszystkiego. Jest to raczej sygnał tego, że jestem elastyczny. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...