Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa, jeśli chodzi o szukanie pracy to ja mam już tego totalnie dosyć, w ciągu ostatnich paru miesięcy byłem chyba na 8-10 rozmowach, już straciłem rachubę. I za każdym razem to samo czyli nic. I nawet chuje nie są w stanie wysłać maila czy zadzwonić, że jednak dziękują i wzięli kogoś innego. Najgorsze jest to, że mam na tyle doświadczenia, że na stanowisko zupełnie podstawowe (junior klikacza) mnie nie wezmą, ale z drugiej strony mam zbyt niskie na jakiekolwiek stanowisko specjalisty.

Chyba moja jedyna opcja to jest jakieś kompletne przebranżowienie albo własna działalność.

junior klikacz? Znaczy tester? Jakby Ci się chciało przenieść do Łodzi, to z mojej firmy przynajmniej oddzwaniają :P

Odnośnik do komentarza

szramek, Kaczy - jakie rady dla początkującego pokerzysty na PokerStars? Poza edukacją (kumpel podesłał mi PokerStrategy.com) jakie turniejki najlepiej grać? Na początek pewnie zapomnieć o kasie i łapać tylko te za kilka centów na 6-9 osób? W jakie Wy teraz gracie?

Odnośnik do komentarza

Timon - do produkcji serio nie chcą czy nie startowałeś? Bo tam raczej potrzebne tylko zdrowie i resztę przeszkolą :> Banki, sklepy, stacje benzynowe? Nie wiem co tam macie w tej Nidzicy :P. A macie żabki? Może franczyza?

 

może nie biorą, bo wiedzą, że spieprzy przy pierwszej okazji

Odnośnik do komentarza

szramek, Kaczy - jakie rady dla początkującego pokerzysty na PokerStars? Poza edukacją (kumpel podesłał mi PokerStrategy.com) jakie turniejki najlepiej grać? Na początek pewnie zapomnieć o kasie i łapać tylko te za kilka centów na 6-9 osób? W jakie Wy teraz gracie?

Przede wszystkim to zastanowiłbym się czy koniecznie chcesz grać na PS. Tam na mikro stawkach są ogromne fieldy po kilka tysięcy graczy więc można grać długo i nie trafić jakiegoś porządnego wyniku, który pozwoli Ci się rozkręcić. Ja lubię też grać na 888, trochę mniej na partypoker czy betsafe. Co prawda soft nie ma porównania z PS, ale ogólnie poziom jest niższy i gra mniej ludzi więc łatwiej jest wygrać jakieś konkretniejsze sumy. Ja jestem zdania, że lepiej na początek wpłacić chociaż te 50 dolców i pograć sobie takie turnieje chociaż za 2-3 dolce, Z mojego doświadczenia wiem, że jak gram turki za większe wpisowe gram lepiej, bardziej się koncentruję, więc takie groszowe sobie odpuszczam, bo wiem, że nie poświęcam im odpowiedniej uwagi. Ja z reguły gram wpisowe 5-20 dolców

Odnośnik do komentarza

 

  • otwieramy dokument .doc
  • zapisujemy dokument jako .rtf
  • otwieramy .rtf
  • zapisujemy jako .doc
  • otwieramy .doc
  • zatrzymujemy ochronę dokumentu - voila!
najlepsza porada jaką dzisiaj dostałem

 

co to daje?

 

 

mozliwosc kopiowania / edycji?

otóż to, mogę edytować plik zabezpieczony hasłem

 

od razu uprzedzam, że kopiuj wklej do nowego dokumentu tym razem nie działało :P

Odnośnik do komentarza

 

Kurwa, jeśli chodzi o szukanie pracy to ja mam już tego totalnie dosyć, w ciągu ostatnich paru miesięcy byłem chyba na 8-10 rozmowach, już straciłem rachubę. I za każdym razem to samo czyli nic. I nawet chuje nie są w stanie wysłać maila czy zadzwonić, że jednak dziękują i wzięli kogoś innego. Najgorsze jest to, że mam na tyle doświadczenia, że na stanowisko zupełnie podstawowe (junior klikacza) mnie nie wezmą, ale z drugiej strony mam zbyt niskie na jakiekolwiek stanowisko specjalisty.

Chyba moja jedyna opcja to jest jakieś kompletne przebranżowienie albo własna działalność.

junior klikacz? Znaczy tester? Jakby Ci się chciało przenieść do Łodzi, to z mojej firmy przynajmniej oddzwaniają :P

 

tester, ksiegowy itp.

 

 

 

Kurwa, jeśli chodzi o szukanie pracy to ja mam już tego totalnie dosyć, w ciągu ostatnich paru miesięcy byłem chyba na 8-10 rozmowach, już straciłem rachubę. I za każdym razem to samo czyli nic. I nawet chuje nie są w stanie wysłać maila czy zadzwonić, że jednak dziękują i wzięli kogoś innego. Najgorsze jest to, że mam na tyle doświadczenia, że na stanowisko zupełnie podstawowe (junior klikacza) mnie nie wezmą, ale z drugiej strony mam zbyt niskie na jakiekolwiek stanowisko specjalisty.

Chyba moja jedyna opcja to jest jakieś kompletne przebranżowienie albo własna działalność.

 

pierdol pracę, zacznij zawodowo grać w pokera.

 

Biorąc pod uwagę że od paru miesięcy to jest moje główne źródło dochodów to można powiedzieć że właśnie to robię. Ale po pierwsze nie wiadomo jak to będzie z polskim prawem oraz nie jestem aż takim wymiataczem, żeby postawić wszystko tylko na grę w poksa i na przykład wyjechać za granicę, żeby tylko to robić zdecydowanie lepiej bym się czuł ze stałą pracą, a od czasu do czasu sobie poklikać online, żeby dołożyć parę złotych do normalnej pensji.

 

skoro to już główne źródło dochodu, to nie wiem nad czym się zastanawiasz. Dobry long run jest, kwestia poświęcenia większej ilości czasu? :D

 

Wiem, że brakuje mi skilla, musiałbym zdecydować się na jakiś poważny coaching, ciężko też zbudować rolla jak często coś wypłacam

Odnośnik do komentarza

Właśnie przeczytałem jaką sceną kończy się "Smoleńsk". O ja jebię :doh!:

 

 

Ostatnie sceny to gwóźdź do trumny filmu. W Katyniu dochodzi do spotkania duchów - polskich oficerów, którzy zginęli z rąk enkawudzistów i ofiar katastrofy smoleńskiej. Żołnierze ubrani w długie zielone stoją na polanie i zdają się na coś czekać. Nagle znikąd zjawiają się ofiary katastrofy z parą prezydencką na czele. Oficerowie salutują, serdecznie się witają, a niektóre duchy rzucają się sobie w objęcia.

 

Wyciekły nawet zdjęcia z tego zakończenia, o którym piszesz:

 

 

14224856_1137827149596223_37844710838743

 

Odnośnik do komentarza

Żabek jest kilka, więc to nisza wypełniona. Mówię, że ja wezmę każdą robotę, którą uznają za odpowiednią i się w sprawach produkcji nie odzywają.

Mam nadzieję, że mówisz nam, a nie np. w liście motywacyjnym, czy w rozmowie kwalifikacyjnej. Bo jednak wysyłając sygnał desperacji zyskujesz pewność, że nikt Cię nie zatrudni, a jak już to zrobi, to po to, żeby wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...