Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Rozpieprzyła mi się mysz steelseries. Kurde zna ktoś autoryzowany serwis tego ciulostwa?

 

Ja nie znam, ale mogę sprzedać Steelseries Rival 100. Nówka sztuka, nieśmigana ;)

 

 

Eee też mam, ale nie używam xD

Rozwalił mi się Rival Black. Niby sprzęt ma już koło 15 miesięcy, no ale kurwa rozjebująca sie myszka?

 

Znając Twój rage przy CSie muszę pogratulować Steelseriesowi wytrzymałej myszki. :keke: Ja o swoją Zowie FK1 dbam jak o żadną myszkę do tej pory, jest świetna, liczę że wytrzyma długo.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Rozpieprzyła mi się mysz steelseries. Kurde zna ktoś autoryzowany serwis tego ciulostwa?

 

Ja nie znam, ale mogę sprzedać Steelseries Rival 100. Nówka sztuka, nieśmigana ;)

 

 

Eee też mam, ale nie używam xD

Rozwalił mi się Rival Black. Niby sprzęt ma już koło 15 miesięcy, no ale kurwa rozjebująca sie myszka?

 

Znając Twój rage przy CSie muszę pogratulować Steelseriesowi wytrzymałej myszki. :keke: Ja o swoją Zowie FK1 dbam jak o żadną myszkę do tej pory, jest świetna, liczę że wytrzyma długo.

 

W sumie nie wiem czy nie pogorszyłem jej stanu wczoraj. Przeszedłem pół mapy na shifcie, zrobiłem przeciwnikom plecy i .......no właśnie nawet nie wystrzeliłem :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Najgorsze jest to, że mam na tyle doświadczenia, że na stanowisko zupełnie podstawowe (junior klikacza) mnie nie wezmą, ale z drugiej strony mam zbyt niskie na jakiekolwiek stanowisko specjalisty.

 

Witam w klubie. Na produkcję nikt mnie nie bierze pod uwagę, a biura wszystko zajęte.

Odnośnik do komentarza

Właśnie przeczytałem jaką sceną kończy się "Smoleńsk". O ja jebię :doh!:

Ostatnie sceny to gwóźdź do trumny filmu. W Katyniu dochodzi do spotkania duchów - polskich oficerów, którzy zginęli z rąk enkawudzistów i ofiar katastrofy smoleńskiej. Żołnierze ubrani w długie zielone stoją na polanie i zdają się na coś czekać. Nagle znikąd zjawiają się ofiary katastrofy z parą prezydencką na czele. Oficerowie salutują, serdecznie się witają, a niektóre duchy rzucają się sobie w objęcia.

 

Odnośnik do komentarza

Kurwa, jeśli chodzi o szukanie pracy to ja mam już tego totalnie dosyć, w ciągu ostatnich paru miesięcy byłem chyba na 8-10 rozmowach, już straciłem rachubę. I za każdym razem to samo czyli nic. I nawet chuje nie są w stanie wysłać maila czy zadzwonić, że jednak dziękują i wzięli kogoś innego. Najgorsze jest to, że mam na tyle doświadczenia, że na stanowisko zupełnie podstawowe (junior klikacza) mnie nie wezmą, ale z drugiej strony mam zbyt niskie na jakiekolwiek stanowisko specjalisty.

Chyba moja jedyna opcja to jest jakieś kompletne przebranżowienie albo własna działalność.

Pierdol korpo. Idz na swoje.

Odnośnik do komentarza

FYM: W Fantasy można robić nieograniczoną ilość zmian pomiędzy kolejkami?

Tak, ale przy braniu ludzi z FA obowiazuje kolejnosc - odwrocona z ostatniej kolejki. Czyli jak ktos da claima a jest wyzej od ciebie to w dniu procesowania tego - trafi do innego.

Odnośnik do komentarza

 

FYM: W Fantasy można robić nieograniczoną ilość zmian pomiędzy kolejkami?

Tak, ale przy braniu ludzi z FA obowiazuje kolejnosc - odwrocona z ostatniej kolejki. Czyli jak ktos da claima a jest wyzej od ciebie to w dniu procesowania tego - trafi do innego.

 

Ok, dzięki. To o czym pisałeś wiedziałem :) Chodziło mi o to, czy pomiędzy 4., a 5. kolejką mogę zmienić przykładowo 6 starterów.

 

Calvin Johnson wśród FA, hm...

Odnośnik do komentarza

 

 

FYM: W Fantasy można robić nieograniczoną ilość zmian pomiędzy kolejkami?

Tak, ale przy braniu ludzi z FA obowiazuje kolejnosc - odwrocona z ostatniej kolejki. Czyli jak ktos da claima a jest wyzej od ciebie to w dniu procesowania tego - trafi do innego.

 

Ok, dzięki. To o czym pisałeś wiedziałem :) Chodziło mi o to, czy pomiędzy 4., a 5. kolejką mogę zmienić przykładowo 6 starterów.

 

Możesz nawet w trakcie kolejki, jeśli zdążysz :P

Odnośnik do komentarza

Żabek jest kilka, więc to nisza wypełniona. Mówię, że ja wezmę każdą robotę, którą uznają za odpowiednią i się w sprawach produkcji nie odzywają.

 

Teraz to już na produkcję raczej nie zatrudniają, pewnie dopiero w lutym/marcu, gdy będą potrzebowali ludzi na wakacje.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...