Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Rozpieprzyła mi się mysz steelseries. Kurde zna ktoś autoryzowany serwis tego ciulostwa?

 

Ja nie znam, ale mogę sprzedać Steelseries Rival 100. Nówka sztuka, nieśmigana ;)

 

 

Eee też mam, ale nie używam xD

Rozwalił mi się Rival Black. Niby sprzęt ma już koło 15 miesięcy, no ale kurwa rozjebująca sie myszka?

Odnośnik do komentarza

 

Korzystać z nowego telefonu możesz sam albo możesz podarować go swojemu dziecku. W końcu uśmiech dziecka jest bezcenny, prawda?

 

Wzdrygam się z obrzydzenia jak widzę takie chwyty marketingowe.

 

Od razu mi się kojarzy ten odcinek South Parku:

https://www.youtube.com/watch?v=aKsOwJ8AGWo

 

Miałem takiego znajomego, który wklejał foty smutnych piesków i pisał: NO CO? NIE ZAADOPTUJESZ?!

Odnośnik do komentarza

Kurwa, jeśli chodzi o szukanie pracy to ja mam już tego totalnie dosyć, w ciągu ostatnich paru miesięcy byłem chyba na 8-10 rozmowach, już straciłem rachubę. I za każdym razem to samo czyli nic. I nawet chuje nie są w stanie wysłać maila czy zadzwonić, że jednak dziękują i wzięli kogoś innego. Najgorsze jest to, że mam na tyle doświadczenia, że na stanowisko zupełnie podstawowe (junior klikacza) mnie nie wezmą, ale z drugiej strony mam zbyt niskie na jakiekolwiek stanowisko specjalisty.

Chyba moja jedyna opcja to jest jakieś kompletne przebranżowienie albo własna działalność.

Odnośnik do komentarza

 

 

Po pierwsze primo nie zamierzam brać ślubu ;)

 

Jahu, nie poddawaj się. Gdzieś tam jest fanka Eski akceptująca bez tyknięcia brewką zaproszenia do związku, której spodoba się Twoje wnętrze i która pójdzie z Tobą na bal z okazji emisji setnego odcinka hitu TVN-u pt. "Przyciąłem se palec, nie boli wcale" z Filipem Bobkiem w roli hydraulika pasjonującego się nielegalnymi wyścigami BMX.

Odnośnik do komentarza

Kurwa, jeśli chodzi o szukanie pracy to ja mam już tego totalnie dosyć, w ciągu ostatnich paru miesięcy byłem chyba na 8-10 rozmowach, już straciłem rachubę. I za każdym razem to samo czyli nic. I nawet chuje nie są w stanie wysłać maila czy zadzwonić, że jednak dziękują i wzięli kogoś innego. Najgorsze jest to, że mam na tyle doświadczenia, że na stanowisko zupełnie podstawowe (junior klikacza) mnie nie wezmą, ale z drugiej strony mam zbyt niskie na jakiekolwiek stanowisko specjalisty.

Chyba moja jedyna opcja to jest jakieś kompletne przebranżowienie albo własna działalność.

głowa do góry ziomek, twardo do celu :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...