Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzyłem na cmrev, nie ma. To co mi tu propagandę siejesz ;).


No i też jak Legia wygraliśmy 2:0 w pierwszym meczu tyle, że u siebie.


A w szpitalu dzisiaj do kolacji kurs logistyki: Masz dane: trzy kromki chleba, dwa plastry wędliny i dwa plastry pomidora. Rozplanuj.

Odnośnik do komentarza

Patrzyłem na cmrev, nie ma. To co mi tu propagandę siejesz ;).

No i też jak Legia wygraliśmy 2:0 w pierwszym meczu tyle, że u siebie.

A w szpitalu dzisiaj do kolacji kurs logistyki: Masz dane: trzy kromki chleba, dwa plastry wędliny i dwa plastry pomidora. Rozplanuj.

Zachowaj kromkę na jutro

Odnośnik do komentarza

Patrzyłem na cmrev, nie ma. To co mi tu propagandę siejesz ;).

 

No i też jak Legia wygraliśmy 2:0 w pierwszym meczu tyle, że u siebie.

 

A w szpitalu dzisiaj do kolacji kurs logistyki: Masz dane: trzy kromki chleba, dwa plastry wędliny i dwa plastry pomidora. Rozplanuj.

Oddaj pielęgniarce :-k
Odnośnik do komentarza

Ale deszczem napierdala. Jak ja nie lubię takiej pogody :/


wkurza mnie w FM2016, że jak jestem na granicy budżetu płacowego i negocjuje z kilkoma zawodnikami, to jak pierwszemu zaproponuję kontrakt, który będzie przekraczał budżet to już drugiemu mogę zaproponować ochłapy :/ powinno być tak, że obu mogę zaoferować normalne kontrakty i jak się zdecyduje na jednego, to zwyczajnie drugiego już nie mogę podpisać.

Odnośnik do komentarza

Jutro znowu do kieratu :( Smuteg i rozpacz.

 

Eeeenyłej, dzisiaj cały dzień oglądam Gaki No tsukai, jakie to są krejzole :D U nas takie rzeczy by nie przeszły w TV.

O ja oglądałem to kiedyś, zajebiste. Z tych azjatyckich show lubiłem jeszcze takeshi's castle :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...