Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mój ojciec kiedyś na wakacjach w Hiszpanii jedzie w hotelu windą i przysłuchuje się kłótni małżeństwa,

- Ty zjebie, znów narąbany chodzisz od rana.

- Ale ja nie piłem!

- Kurwa całe wakacje chodzisz najebany, no kurwa jak tak można. Jeśli myślałeś dzisiaj, że Ci się uda coś wieczorem to się grubo mylisz! - babka spojrzała na mojego ojca i mówi spokojniej - Dobrze, że ten pan nie rozumie.

A mój ojciec uśmieszek i mówi:

- Rozumiem rozumiem. No i babka z facetem buraka spalili. :D

 

Typowa kobieta, szantaż seksualny...

Odnośnik do komentarza

 

Śmichy chichy śmichami chichami, ale czym się ona różni od takiego Bolta tak naprawdę? :>

ma pochwę.

 

 

Czym się różni od Bolta w tym względzie, że z jakiegoś powodu natura tak wyposażyła ich ciała, że są niepokonani w jakiejś określonej kategorii, to miałem na myśli. Jakoś w biegach mężczyzn wszyscy się pogodzili z tym, że walczą o srebro i brąz, bo złoto zarezerwowane jest dla niego.

Odnośnik do komentarza

 

 

Śmichy chichy śmichami chichami, ale czym się ona różni od takiego Bolta tak naprawdę? :>

ma pochwę.

 

 

Czym się różni od Bolta w tym względzie, że z jakiegoś powodu natura tak wyposażyła ich ciała, że są niepokonani w jakiejś określonej kategorii, to miałem na myśli. Jakoś w biegach mężczyzn wszyscy się pogodzili z tym, że walczą o srebro i brąz, bo złoto zarezerwowane jest dla niego.

 

No ale jednak Bolta wyposazyla natura i tylko tym i swoja praca ma przewage. Podejrzewam ze Tyson Gay tez by rzadzil na 100m kobiet, a zrobic sobie pochwe to nie az taki problem xD. Dlatego pierdu pierdu o rownouprawnieni, ale jednak kobiety w atletycznej konkurencji z facetem szans nie maja.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja bym się chętnie z kimś zamienił, ja Idę za kogos do pracy, a ten ktoś byczy się za mnie w szpitalu ;).

szpitalne L4 płatne tylko w 70%, więc musiałbyś jeszcze dopłacić ;)

Nie no, ja chodzę za Ciebie do pracy, wiec hajs biorę za Ciebie;) Ty sobie lezysz i wypoczywasz za free ;).

 

Tym sposobem myśląc, to ja chętnie pójdę raz w miesiącu do pracy za każdego etatystę :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...